Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Döntött pados rudas fekvenyomá...

Döntött pados rudas fekvenyomásnál kattogást érzek a felkaromban. Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Otthoni termem van. Ha rúddal nyomok 45 fokospadon, akkor a negatív szakasznál kattogást hallok és érzek a tricepszem környékéről (Szerencsére csak az egyik karban). A súly nem számít, 12,5 kiló a rúd önmagában és akkor is, ha viszont rakok rá egy olyan súlyt, amivel megy mondjuk 12 ismétlést akkor már fáj is. Bemelegítek rendesen, leszorítom a vállakat, nem tudom mi lehet a baj. Ezt régen nem csinálta. Egykezessel meg most se csinálja valamiért. Azzal szoktam csinálni, csak jó lenne, ha rúddal is tudnám. Valakinek volt hasonló problémája?

#ízület #testépítés #fekvenyomás #Döntöttpados nyomás
2021. júl. 8. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokaknak nem megy a rudas 45. Faj, kattog stb. Smith keretbe meg foleg (en azt messzirol kerulom). Ne eroltesd ha faj, egykezessel amugy is jobban le tudod edzeni a mellet.
2021. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy egykezessel jobb csak az az egyetlen bajom, hogy az egykezesekre ami itthon van legfeljebb egy 30 kilót tudnék rakni (talán kicsit többet) szerencsére vagy nem szerencsére ott még nem tartok valószínűleg messze is van, de ha elérem a limitet egykezesbe akkor muszáj leszek rúdra váltani, pedig én is jobban szeretem egykezessel.
2021. júl. 8. 21:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor itthon edzettem rudas fekvenyomassal kezdtem utana mar eleg volt a 30as egykezes dontve. En raraktam a 10es tarcsakat az egykezesre is.. kicsit nagyobb de ki lehet birni. Vagy vegyel masik egykezest majd 🤷‍♂️
2021. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!