Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Milyen edzést szoktato...

Lányok! Milyen edzést szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Formásítani és erősíteni is szeretnék. Minnél hatékonyabban és gyorsabban.

2021. júl. 11. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Konditermit. Heti 2-3x full lab, 1-2x meg felsotest. + kardio minden edzes vegen.
2021. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Futás, erősítés, karate. Összeírom magamnak előre vagy spontán.
2021. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Futok és biciklizek is. Mindkettőt azért, mert aerob mozgásforma. Ja és persze van egy diétám, amit tartok. Sajnos hatékonyan és gyorsan nem lehet formásodni, ha nincs jó diétád.
2021. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
2-es vagyok, nem értem, miért lettem lepontozva? :(
2021. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Tessék én felpontoztalak
2021. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Én is heti 2-3x teljes láb/popsi edzést csinálok teremben, és heti egyszer felsőtest. Személyi edzőhöz járok, nekem úgy sokkal hatékonyabb. Kardiózni nem szoktam, vékony alkat vagyok. És nagyon fontos az étkezésre odafigyelni, sok fehérjét és kevés cukrot, szénhidrátot kell fogyasztani.
2021. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
71%

Szia!

Én otthoni edzéssel kezdtem, sokáig úgy nyomtam, mostanában kondi, egy személyi edző barátom foglalkozik velem.

Az otthoni heti 3 alkalom popsi, láb. Ha kezdő vagy, akkor ameddig csak megérzed mehet saját testsúlyos edzés. Utána kell növelni ellenállást/ismétlésszámot. Én resistance band-eket használtam, valamint láb súlyt. Ezzel nagyon sokat fejlődtem otthon még hónapokig. Ezen felül heti 1-2 felső test edzés. Na nekem ide tökéletesen elég volt a saját testsúly. (:


Ha konkrét gyakorlatok kellenek, láb/popsira tudok pár jó edzőt, akiknek (nekem) nagyon bejöttek a programjaik.

Growingannanas, Janekate Fitness, esetleg még Chloe Ting, de nekem nem fogyás a cél, mert vékony vagyok, ezért erősítek amire az említett 2 csajszi jobb programokat csinál Youtubeon (:

2021. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Kondizok, heti 2 lábnapom és 2 felsőtestnapom van
2021. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
79%

#7 voltam

Szerintetek miért van szinte mindenki lepontozva? :D tényleg érdekelne, mert úgy gondolom, nem adtunk rossz válaszokat..

Ha valakinek személy szerint nem tetszik valakinek az edzésterve, légyszi ne pontozza már le. Mindenki más és más alkat, ami azt jelenti, hogy nincs olyan edzésforma, ami kollektíve mindenkinek jó volna. Van aki többet kardiózok inkább fogyás céljából, van aki izmot szeretne építeni és erősít. Itt mindenki csak a saját, neki bevált kis módszereit írja le. (:

2021. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
#9 Egyetértek, én sem értem, mi van :D.
2021. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!