Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőtermi öltözőkben miért...

Edzőtermi öltözőkben miért nem divat a köszönés?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig köszön mindenki 🤷‍♂️
2021. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kissebb termekben, ahol kb. mindenki ismer mindekit lehet. De nagyobb termekben ha 10-ből 3 ember köszön az már jo arany.
2021. júl. 12. 22:39
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Paraszt az átlag magyar sajnos.
2021. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%

Egy nagy teremben ahol jó eséllyel nem találkozol többet a másikkal miért kellene? (Pl. Lurdyban a Cutler)

Sokaknak az edzés az az idő amikor nem akar szocializálodni, köszönni, beszélgetni stb. Szeret ilyenkor magába fordulni.

Az a baj hogy valaki ezt beszélgetés inditónak gondolja és egyből "letámad", veszélyes nagyon :D


A kisebb termekben ahova legtöbbször ugyanazok az emberek járnak ott azért illik.

2021. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

"Egy nagy teremben ahol jó eséllyel nem találkozol többet a másikkal miért kellene?"

Egy ezdőterembe jártok, úgymond egy közösség vagytok, azért illene annyit egy sziasztok mondani, ha bemesz egy öltözőbe.

2021. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%
Ha valaki nem köszön, az az ő dolga, ha te ezen felhúzod az orrod, az meg a te dolgod. Ez sohasem divat kérdése volt.
2021. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem se illik vagy elvaras, elvegre full idegenek vagytok. Bar eddig ahova jartom ott azert a tobbseg mindig koszont az oltozoben.
2021. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 $$$$$ ***** válasza:
79%
Hát nállunk mindneki köszön. Nem egy nagy terem. De annyira nem is kicsi. Mondjuk eleg csaladias. Nem tudom mindnekinek a nevet. De szinte mindenkivel beszeltunk mar par szót.(alltalaban ugyan akkor jarok,nyilvan azokra gondolok akik akkor jarnak mint én). Meg ha kell segitseg segitunk egymasnak. Amugy szerintem a köszönés alap lenne. Ha bemesz egy boltba akkor is köszönsz az eladonak pedig nem ismered...
2021. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

8# Attól hogy mindenki köszön, nem kötelező köszönni.

Végül is ha senkim se, miért köszönnék?

Csak mert ő is oda jár edzeni?

Attól még nem lesz ismerősöm.

2021. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Többség nálunk is köszön, a többi meg bunkó paraszt. Amúgy engem nem érdekel, azt csinál mindenki amit akar
2021. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!