Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőtermi öltözőkben miért...

Edzőtermi öltözőkben miért nem divat a köszönés?

Figyelt kérdés
2021. júl. 12. 22:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
#9-es, az emberek nem csak az ismerőseiknek szoktak köszönni....
2021. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%
Ezért tart itt a világ.. a 9es félék miatt
2021. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Kisebb öltözőkben nekem mindig köszönnek és én is. Nagyobban, mint pl az Oxygen Wellnessben, nem szoktak, csak ha valaki pont mellettem van. De amúgy én ezt nem éreznem illetlenségnek, vadidegeneknek köszöngetni nem hiszem, hogy alap elvárás lenne. Ennyi erővel a boltban is ráköszönhetnél mindenkire, meg a vonaton is.
2021. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%

11# Attól hogyte boldog boldogtalan embernek köszönsz, nem leszel senki szemében sem több, szebb, jobb.

Az hogy én nem köszönök, attól még százszor normálisabb, becsületesebb, morális értéktendet követő ember vagyok, és nem ragadok le olyan alpári gondolkodásnál hogy " jaj de rendes ember mert mindig köszön", bocs, de én nem ilyen körökben mozgok hogy ennyitől bárki rendes titulust kapjon a szememben.

Sajnos az olyanoktól tart itt a világ mint te vagy.

Üdv.

9#

2021. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

14-es, én a 11-es válaszoló vagyok, de sikerült belekeverned a 12-es hozzászólást is (ami nem az enyém).

Szépen fényesre nyaltad magad, ügyes vagy, jár a kiló krumpli. :-)

Szerinted az alpári, mert valaki esetleg ismeretlennek is köszön? :-)

És te tartod magad morális értékrendet követőnek? Ne már!

Kiknek köszöntem az elmúlt pár napban, akiket nem ismerek:

-Honvéd kórház bejáratánál ülő rendvédelmisnek (pedig nem kellene)

-sarki közértes nő pasijának/férjének, most láttam először (pedig nem kellene)

-házunkban szembe jött egy DPD futár, most láttam először (pedig nem kellene)

-szomszéd társasházban lakó ismeretlen, biccentett, én is (pedig nem kellene)

-nagymamám falujában MINDENKINEK, aki szembe jön (fogalmuk sincs, kinek az unokája vagyok, nem kellene nekik sem köszönnöm)

-az új postásnak, akit most láttam először, és nem is hozzám jött

Igazad van, se több, se jobb, se szebb nem leszek, de KEVESEBB sem, mert köszönök. Tudod, ez csak egy gesztus. Felénk szokás, felétek nem. De ettől biztos, hogy nem vagyok alpári gondolkodású. :-)

2021. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
67%
Itt a pont utolsó!!
2021. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%
15#...felsorolta kiknek köszönt. Atyaég, de kis birka.
2021. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Attól mert a szüleid elváltak és nem volt apád aki megneveljen, hiába is erőlködsz (max bexarsz), nincs igazad.
2021. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Különösebben nem hat meg. Van amikor én sem köszönök és sokszor nekem sem köszönnek vissza, de kit érdekel? :D Nyilván akikkel beszélő viszonyban vagyunk azokkal köszönünk egymásnak.
2021. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
75%
Sok terembe voltam de mindenhol visszakoszontek ahol hangosan koszontem belepeskor. Nagy teremben is. Foleg ha ki vagy pattintva. (vannak akik nem veszik eszre a kezdoket, mintha ottse lennenek) Persze mindig vannak bunkok de ki a szart erdekelnek.
2021. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!