Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben bejön egy pasi!...

Konditeremben bejön egy pasi! Minden nap járok, de csak köszönés szinten vagyunk egymással. Megéri kezdeni egymással valamit?

Figyelt kérdés
De utána ciki ha nem jön össze, ha kb minden nap egymást kerülgetjük a teremben.
2017. ápr. 30. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én egyedül járok edzeni, ő ált. egy haverjával. Látom sokszor bámul.
2017. ápr. 30. 12:29
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd, hogy megdugjon párszor, aztán végre foglalkozhattok azzal amire az edzőterem való. Az edzéssel.
2017. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, néhányszor lefeküdtök, aztán vagy ráuntok, vagy nem.
2017. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül bámul, úgyhogy összejönni tuti össze fog a dolog, hogy utána mi van az meg már rajtatok múlik. Amúgy meg ha nem jönne össze (100%, hogy össze fog) akkor meg termet váltasz, hogy ne kelljen vele mindig összefutni aztán ennyi.
2017. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
# 4 essel egyet értek.
2017. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. ápr. 30. 14:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk én biztos nem fogok kezdeményezni, nem szoktam
2017. ápr. 30. 14:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk én biztos nem fogok kezdeményezni, nem szoktam"


Rendben, de szerintem ő sem. Mert egyrészt ha sokszor bámul de nem ment még oda, akkor valószínű nem is fog mert valószínűleg ugyanazon parázik mint te, hogy ha nem jön össze akkor utána gáz lesz mindig összefutni a teremben. Meg vannak ilyenek sokan, akik szívesen odamennének megszólítani de nem mennek mert félénkek egy kicsit, én is ilyen voltam régen. Pláne ha a haverjával is jár edzeni, akkor meg méginkább nem fog. De ahogy gondolod, szerintem nem lenne gáz ha te kezdeményeznél. Nyugi, nem fog lepattintani, ha tényleg sokszor néz téged akkor elég egyértelmű, hogy bejössz neki. Csak lehet nem mer kezdeményezni meg az is belejátszik, hogy a haverja is ott van, van ilyen. Nyugodtan kezdeményezz szerintem. :)

2017. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igaz, viszont nem ismerem a családi hátterét, mármint lehet valakije, sőt sokszor családapák is megbámulják a sportosabb csajokat.
2017. ápr. 30. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de nem is fogod megtudni hogyha nem beszélgetsz vele. Ha meg van barátnője akkor sincs semmi, honnan kellett volna tudnod anélkül, hogy elmondta volna? Megpróbáltad, nem sikerült, előfordul. Meg egyébként ha nem egy bunkó az illető akkor gáz sem lesz a helyzet. Mert tényleg, te csak beszélgetni mentél oda, honnan tudhattad volna, hogy neki van valakije vagy nincs. Nyilván tudni fogja, hogy miért mész oda beszélgetni vele, ha van nője és nem egy bunkó fkalap akkor úgy fogja a tudtodra adni, hogy ne legyen gáz. Ha meg bunkó fkalap akkor jobb is, hogy kiderül. Még csinálhatod azt is, hogy a haverját kérdezed meg ha valamikor olyan helyzet van, hogy egyedül van ott, de szerintem tök felesleges.
2017. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!