Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdőként vállból nyomás...

Kezdőként vállból nyomás kezisulyzoval 4-4 kg karonként kevésnek számít? Ti mennyivel kezdtétek?

Figyelt kérdés

2021. júl. 15. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy, akkor nem gáz, amúgy igen, kevés, de ha kezdő vagy, akkor ne zavarjon, ha csak ennyit bírsz el. És az sem számít, hogy ki mennyivel kezdte. Én kétkezessel kezdtem, kb. 30 kilóval, de ez gyorsan több lett.


Ha férfi vagy, akkor ne aggódj, gyorsan kevés lesz ez a 4 kg. De ne törődj ezzel, edz normálisan. Nálunk a sok x lábú kokszos ennyivel bicepszezik, "szálkásít" a nyomorultja és szét feszül a tükör előtt, cicagatyában:)

2021. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
En 15os ruddal kezdtem mer az volt.. ma megy 35-35kgos egykezesekkel is.
2021. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdőként semmi se számít kevésnek. Akkor kevés, ha hetek/hónapok múlva is csak ennyivel megy. 4kg-val szabályosan csinálni sokkal jobb, mintha felraknád 6-8kg-ra hogy "ne legyen kevés", aztán lendületből, lábbal/háttal segítve nyomnád ki (sajnos én beleestem ebbe a hibába amikor kezdtem). De ha jól csinálod, akkor az elején nagyon gyorsan feljebb fog menni ez a 4kg. Nem csak az erősödés miatt, hanem a technika, az "agy-izom kapcsolat" fejlődése miatt is.


Nem emlékszem már mennyivel kezdtem, csak az rémlik, hogy iszonyat bénán csináltam, szóval biztos kevés volt. De pl fekvenyomásnál volt, hogy a 20-30kg-t le kellett szednie rólam valakinek, mert a 10. ismétlés már nem ment ki :) Szó nélkül segítettek, nem röhögött ki senki. Ha normális helyre jársz, akkor senkit se fog érdekelni, hogy mennyivel csinálod.

2021. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mindenki kezdte valahol és mindenki máshol kezdte
2021. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csaj vagy?
2021. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2021. júl. 20. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Az gáz, gondolom fekvőtámasz se megy
2021. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát kanként az elég kevés

De sebaj edz keményen és egy napon bika lesz a hitvány jószágból

2021. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szurikátából bika? 😂
2021. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!