Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok mégtöbbet fogyni?

Hogyan tudok mégtöbbet fogyni?

Figyelt kérdés

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy ki hogyan tudott lefogyni. Nem vagyok túlsúlyos, se kövér (60kg vagyok és 163cm magas) , viszont van rajtam egy kevés felesleg, főleg az alhasamon és a combomon. Diétázok, viszont néha-néha "csalni" szoktam egy kis édessel vagy egyébbel, edzőterembe járok heti 2-3 alkalommal ebből 1 mindig kardió szokott lenni, de néha 2 is. Itthol is szoktam edzeni kb mindennap. Viszont egyáltalán nem tudok fogyni, pedig ezt csinálom majdnem másfél hónapja. Tudom, hogy ennyi idő alatt lehetetlen rekordokat dönteni meg stb mivel évek óta próbálok fogyni. Eddig sikerült, de most egyszerűen nem megy. Nem is igazán kilóból szeretnék fogyni, hanem alkatra. Főleg, mert közben izmot is próbálok kicsit építeni így a kilóból nehezebb. Valami tipp esetleg ehhez?

Olvastam valahol, hogy ha melegebben vagyunk esetleg öltözve mozgás közben akkor még jobban lehet fogyni. Erről vélemény esetleg?

És még érdekelne, hogy vannak e olyan italok amik fogyasztanak. Mint pl a zöld tea.. Azt olvastam valahol csak nem hiszek benne. Erről is vélemény?



2021. júl. 15. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Kaloria deficit!
2021. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem irtad le h mibol mennyit viszel be es mennyit egetsz egy nap.. a neha-neha se tul pontos info.. a 2-3 edzes meg eleg keves. Otthon miket csinalsz? Izzadassal csak vizet vesztesz azt ugyis potlod.. a zold tea is csak vizet hajt max. Nem leszel kevesbe zsiros. Nincs rendszer az edzesedbe es az etrendedbe. Igy csak idopazarlas.. marmint tobb mint a semmi, meg egeszsegesebb mintha csak fekudnel, de mivel nem sok a +kg ezert csak ugy megy le ha mindent tartasz pontosan. Ezt 2-3 honap alatt ossze lehet hozni.. ha nemmegy akk nemjol csinalod
2021. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Olvastam valahol, hogy ha melegebben vagyunk esetleg öltözve mozgás közben akkor még jobban lehet fogyni. Erről vélemény esetleg?


És még érdekelne, hogy vannak e olyan italok amik fogyasztanak. Mint pl a zöld tea.. Azt olvastam valahol csak nem hiszek benne. Erről is vélemény?"


ezeket felejtsd el.


amíg "néha- néha" csalsz addig ne számíts semmire.

illetve ha el is éred amit akarsz akkor is elfogod .seszni, mert nem vagy egyenesben azzal, mit és hogyan eszel. minden elért eredményedet visszafogod "csalni"


lépések amiket köves (szvzs)

1. mérd fel mennyi a napi kalória felhasználásod

2. mennyi kalóriát eszel egy nap.

3. dolgoz ki egy fenntartható étrendet amibe a "csalások" is be vannak tervezve. így nem fogsz kilengeni. annyi kalória deficittel ami nem örült nagy.

4. legyen egy eltervezett edzés terved megfelelő kardióval és súlyzós edzéssel.

5. minden nap mozogj legalább egy keveset.

6. kitartás és ne kergess csodaszereket

2021. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Ez korrekt...
2021. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!