Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 64 kg,167cm, viszonylag sok...

64 kg,167cm, viszonylag sok izomzattal jónak számít? 16/f

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 23:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

azért a 64 kilóba nem hiszem, hogy beleférne "viszonylag sok" izomzat.

olyan 10 kilónyi lehet rajtad, ami izom, ami tud jól kinézni, ha szálkás vagy, és őszintén szólva nem hiszem, hogy ennél sokkal több kell, ha az ember naturál edz.


a teremben, ahová járok, 10 emberből 9 valami cuccon van, és csodát nem nagyon látok még így sem.

mielőtt bárki is kiröhögne valakit, akinek csak 70 kilóra sikerült "felgyúrnia" magát (nyilván azok röhögnek, akik cuccoznak), azoknak érdemes megnézniük egy profi testépítőt, hogy hogyan rohadnak szét valami betegség után, és lesznek megint bolti eladó külsejűek.

2021. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
37%
Akkor én mi vagyok 170 cm 95 kilósan, egy vágósúlyban lévő zsírdesznyó? Rajtam van izom, a kérdezőn meg alig. Ennyi. Ez testépítés kategória, de dobj egy képet kérdező, ha ilyen izmos vagy
2021. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy nem értem azt sem, miért kéne olyan hűű de nagy izomzat. inkább legyen tényleges ereje az embernek, mint hogy egy felpumpált hülyegyerek legyen.
2021. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%
Mondja ezt egy szintén szúnyogcsődör😂 Most komolyan, azt ne akard már elhitetni velem hogy egy 64 kilós kisember erősebb egy 100 kilós (izmos) embernél 🤦 aki több éve edz mint amennyi a kérdező életkora
2021. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

#14


ezek a 100kilós őserők általában szteroidon vannak. azért ezt ne felejtsük el.

2021. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%

14

attól függ mi számít erősnek. ha kiraknának egy dzsungelbe a 100 kilós felpumpált izompacsira ember előbb megpusztulna mint egy kisebb súlyú de erős és szívós ember. Persze mesterséges körülmények között a 100 kilós nagyobb súlyokat tud megemelni, de van annak bármilyen gyakorlati haszna? :D nem hinném.

2021. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember elfelejtette hogy ez testépítő kategória... Igen tudom hogy nincs másik, így ide gyűlik minden, de 64kg-val nem fogsz színpadra felférni soha. Lehet hogy mások szerint jó vagy, meg alapból lehet hogy nincs baj veled, de azért ne fényezzük emberünket hogy egy isten ilyen paraméterekkel.
2021. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, nagyon sok bunko ember van itt😃 senki nem mondta, hogy testepito vagyok meg izomagy stb, habar en se fogalmaztam a legelonyosebben, akkor most ugy fogalmazok, hogy van azert rajtam izom, nem vagyok izomagy, kb fel eve edzek stb. De az, hogy vekonynak titulalnak az emberek nagyon meglepo, hidjetek el, engem hamarabb kovereznek le mint mondjak, hogy sovany vagyok, ugyanis hiaba vagyok csak 64kg, ha csak 167cm vagyok.
2021. júl. 22. 14:41
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
Na most döntsd már el kisgyerek hogy van izom vagy nincs izom rajtad? Mert a kérdést úgy írtad ki sok izommal, most meg azt írod fél éve edzel, a kettő bőven üti egymást
2021. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Najó, mostmár fogalmam sincs, hogy nézhetsz ki :D. Nem akarsz egy képet csatolni magadról semleges ruhában, semleges háttér előtt (felismerhetőség..), vagy linkelni egy hozzád hasonló srácot? Sokat segítene :).

10-es voltam.

2021. júl. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!