Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerembe ti beszélgettek?

Konditerembe ti beszélgettek?

Figyelt kérdés
Edzéskor ti beszélgettek ?van edző társatok? Ha nincs akkor ismerkedtek ott a terembe vagy csak edzetek?

2021. júl. 22. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
10# én kérek elnézést, hogy kiffejtettem miért nem beszélgetek ott senkivel. Gondolom magadra ismertél ahogy a sorokat olvastad, sajnálom 😪
2021. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Tévedésben vagy...Szerintem kettőnk közül én vagyok a nagyobb antiszociális, ettől még nem tartom magam semmivel sem többre mint bárki más.
2021. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztán hogy ki van tévedésben. Miért tartom magam többre? Egy szóval nem írtam, csak azt írtam, hogy buták. Szerinted milyen az az ember, aki alig várja, hogy elmenjen a másik, hogy kirohogje és kibeszélje a másikat? Én az ilyet butanak hívom. Főleg a csajszi, aki csak azért van kigyúrva, mert megy nála a szteroid úgy, hogy nem is tart pihenőt, de még ha az edzés rendben lenne, de az sincs, de röhög a többivel, amikor a többiek őt is ugyanúgy kirohogik.


De lehet nálad ez már megszokott emberi tulajdonság, mert hozzá szoktál, de nálam ez butaság. Ezt minden rossz szándék nélkül írom, szóval próbáld úgy megérteni!!! Tényleg ne vedd támadásnak, mert tényleg minden beszólás nélkül írom, csak úgy hangozhat.


Az hogy ki az antiszoc az mindenkinek a maga privát problémája, egy két taggal szoktam edzés előtt után beszélgetni, de edzés közben annyira pörög az agyam, hogy ha megkérdezik hány éves vagyok, akkor képes vagyok rávágni, hogy rakott krumpli, de tényleg, valahogy mintha ki lennék gumizva, de leszarom :D

2021. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

A 9-es csak leírta a saját tapasztalatát.

Az már mindegy, hogy hogyan.

(El lehet küldeni valakit a melegebb éghajlatra mosolyogva, kedvesen és durva szavakkal is)



Én is ugyanezt tapasztalom ott, ahova én járok.

Van beszólás, lenézés, nem köszönés,lekezeltség, nagyképűség,kivagyiság.

Tisztában vagyok vele, hogy vannak helyek, ahol mindenki tisztel és szeret mindenkit, de sajnos olyan helyek is vannak ahol sok a tahó.

Pl. Lefoglal 3-4 gépet egyszerre.

Nem viszonozza a köszönést.

Beszol, hogy büdös, izzadság szag van. (milyen szag legyen egy, edzőteremben)

Hiába fürdök le edzés előtt, edzés közben megizzadok.

Az izzadás pedig nem jó illattal jár.

És ha a teremben egyszerre 20 ember izzad, akkor az az egy kiemelten izzadtabb, miért szól le 19 embert, hogy büdös?

Miért ordibál a teremben, hogy igénytelenek járnak ide?

Szóval sajnos valóban nagyon sok paraszt jár le a termekbe edzeni.

2021. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!