Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van itt olyan aki teljes...

Van itt olyan aki teljes testedzést csinál?

Figyelt kérdés

Mivel kevés az eszköz itthon, ezért az előbbi lenne célszerű (szerintem).


Milyen sorrendben érdemes megmozgatni az izmokat? Érdemes a nagyobb izmokkal kezdeni, de mi az ideális sorrend? Összetett gyakorlatok vagy inkább minden izom csoportra egy max két gyakorlat 3 sorozatban, nem kifulladásig.


Heti 3x szaktanék rá időt.

Van egy alap fizikumom, erőnlétem, de teljesen kezdőként ugranék bele a testépítés világába.


Állítható fekpad, , szerelhető kézi súlyzó és egy húzódzkodó az ami rendelkezésre áll.



2021. júl. 26. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Azt végzek, de teremben, szépen fejlődök vele. De nem írok itt, mert sok a nagyokos, aki mindent jobban tud 😂
2021. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt csinálok heti 3x tökéletesen lehet vele fejlődni. Gyúrj rá az alapgyakorlatokra izolálni nem szükséges kezdésre. Nem tudom francia vagy sima rudad van e ha nincs szerezz be egyet. Én a nagy izomcsoportokkal kezdem és végére hagyom a kissebbeket.
2021. júl. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!