Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi szinten is nagy hátrány...

Hobbi szinten is nagy hátrány a magasság ?

Figyelt kérdés
190+
2021. júl. 31. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ
2021. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mitől ?
2021. júl. 31. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szempontból
2021. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valamit csak hobbiból űzöl és az élvezeten kívül nincs vele célod akkor szerintem semmi sem, így a magasság sem jelenthet hátrányt.
2021. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen nagy.

Az összes valamire való testépítő legfeljebb 175 cm.

Ha kiraksz magadról egy képet, esélyes hogy az értelmesebbek jól be is szólnak, mert csontrakèta vagy hozzájuk képest, a képeken. Élőben meg lesütött szemmel járkálnak a nagymenők, ha szembe megy velük egy 2 méteres Thor Björnson. Persze ilyen alig van, de attól még röhejes.🤣

2021. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csajozás szempontjából előnyös, testépítés szempontjából hátrány. Röviden ennyi. Attól még tudsz jó formát összehozni kellő kitartással
2021. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
6-os hülyeséget beszél! 175 centinek kell lenned! Ha magasabb vagy menj össze!! Kellő kitartással sikerülni fog! Ne halgass azokra akik azt mondják hogy úgy sem sikerülhet! Mert kellő kitartással bármit el lehet érni!!!!
2021. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez most ilyen szintű kérdés kb-Hátrány hogy nagy a farkam?...Hátrány, hogy gazdag vagyok?


Vagyis az alacsonyság hátrány a versenyszerű testépítésen és a zsokéságon kívül gyakorlatilag az élet minden területén, a magasság pedig előny.

2021. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alacsonyak irigykednek a magasságra. A magasak meg az alacsonyságra. Egyébként nem akkora előny mint ahogy azt egyesek beállítják.
2021. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem előny. 193 vagyok, a hosszú kezeim miatt nem tudok úgy fekvenyomni, ahogy szeretnék, nem tudok benne fejlődni, akarnennyire is ra vagyok állva nem megy. a vadlim olyan, mintha nem is edzenek ra, mert olyan hosszú a labszaram és lazan mondjak hogy nincs vadlim, de a 180cms haver aki nem is edz ra 4 centivel kisebb is a vadlija annak szepen kirajzolodik. Alkarral ugyanez a helyzet. Hatam kezdett el novekedni, de megintcsak elveszik rajtam. 105 kg vagyok, ami azért nem kevés, megis ha belenezek a tukorbe, keresnem kell hol van az a 105kg és sose talalom.
2021. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!