Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2-3 hónapos kreatin kúra után...

2-3 hónapos kreatin kúra után érdemes szedni valamit,pl. HMB?

Figyelt kérdés
Igazából feltöltés nem igazán volt pár napig szedtem kb 10 grammot,utána csak napi 5 gramm ment sima kreatin monohidrátból.De úgy tudom 2-3 hónap után érdemes szintén 2-3 hónap szünetet tartani.Csak olvastam valahol a HMB-t hogy utána szokták szedni de valaki közbe is.

2021. aug. 3. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan hogy a szervezeted is termel keratint?

vagy hogy az vörös húsokban is van?


szóval felesleges

2021. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az megvan.De azt is tudom,hogy az minimális mennyiség amit vörös húsokból például marhából be lehet vinni.Szóval azért jó külön bevinni és nálam lett is érezhető hatása.
2021. aug. 3. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi volt a hatása?
2021. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Edzés kicsit jobban ment,illetve pár kg jött tömegbe,nyilván nem pont ettől mert emellett rendesen étkezek is,de valamit hozzátett.Mert szerinted mi a hatása? Most csak általános dolgokat írtam,de azért utánaolvastam jobban mielőtt elkezdtem szedni.
2021. aug. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!