Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől érezhetek az ágyékom...

Mitől érezhetek az ágyékom környékén fájdalmat lábemeléskor?

Figyelt kérdés

Csigás hasprést végeztem, és valami meghúzódott odabent. Elvileg a csípőhajlító izmok is bekapcsolódnak a hasizom gyakorlatokba.

Valahol a medence vagy szeméremcsont környékén érzem azóta is néhány mozdulatnál. Hasazni ezért nem is szoktam. Éreztem már guggoláskor is, de ha az alsó hasamat próbálom edzeni lábemeléssel, akkor szinte kivétel nélkül érződik.

Volt már valakinek hasonló problémája? Mi lehet a baj? Hová érdemes ezzel fordulni?



2021. aug. 3. 21:37
 1/1 anonim válasza:
Nekem hasonló panaszom van néhanapján. Valamint régebben volt, hogy a hasizmot jobban igénybe vevő edzés (pld. lábazás) utáni pisilésnél fájdalmam volt. Ezért én urulógust kerestem fel a panaszommal. Nem talált semmi kóros elváltozást, viszont azt mondta, hogy valószínűleg sérvem lehet az ágyékomban. De nekem ez nagyon ritkán jön elő, így igazából nem foglalkozok egyelőre a dologgal.
2021. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!