Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vekony vadlit mivel lehetne...

Vekony vadlit mivel lehetne jobban fejleszteni?

Figyelt kérdés

Labazok minden heten ketszer, vadlizok is. Probaltam mar alacsony, magas ismetlest, kozepes sulyt, nagy sulyt. Megsem fejlodik igazan.

Van valaki akinek vekony volt a vadlija es valamilyen modon tudott jol fejlodni?



2021. aug. 4. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tűvádlim volt. Az elején minden edzásnapon vádliztam. Legjobb az állóvádli, nekem az ülőtől nem igazán nő. Lényeg, hogy tökéletesen szabályosan, azaz nyújtott lábbal, nem rogyasztjuk a térdet. Lassan (nem kell túl lassan) leengedjük, pillanatra megállunk, majd teljesen lábujjhegyre állunk és itt is megállunk egy pillanatra, így kizárjuk a lendületet. És törekedj arra, hogy rengeteg súlyt pakolj fel. Állóvádlinál a súly kb. 150 kilónál kezdődik. és ezekből minden nap 4-5x8-12-t csináltam egy évig. Most már elég heti 2-3
2021. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szamárvádlival növesztettem. Legjobb a kis súly, sok ismétléssel. (Azért, mert a vádli elég makacs izom és nem úgy lehet edzeni azt, mint pl. A bicepszet.) De ez genetika is, apukámnak hatalmas vádlija volt. Mindenki megjegyezte neki, pedig sosem edzett rá... Szintúgy a nagyapámnak. Persze, ha nem olyan jó a vádli genetikád, akkor is lehet nagy, edzéssel.
2021. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Rendszeres futás.
2021. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vádli egy lassan növő izom. Sok és lassú gyakorlat kell, ha belefér a napodban akkor gyalogolj sokat esetleg extra súllyal. Lépcsőzés is megfelelő rá.
2021. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos annyira nem jo a genetikam. Tipikus ektomorf, de szerencsere sikerult egy viszonylag jo izomtomeget osszeszedni es tartani a sulyom. A combot is sikerult felhoznom az utobbi 1 evben, de a vadlival szenvedek.

Es sok mindent olvasni... ahogy itt is irtatok valaki a nagy sulyra eskuszik van aki a kisebb sulyra sok ismetlesre. Egyelore megprobalom ahogy az 1-es irta. Allo vadlit eddig is csinaltam keretben, probalok ramenni a szabalyossagra es a nagy sulyra. Jovo nyarra talan osszejon egy jo vadli... :D

2021. aug. 4. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is fókuszálj a formára,elég gyakori hiba hogy csak fel-alá pattognak a gépen,túl sok momentummal,így kevesebbet dolgozik a vádli.Próbáld lassan,a tetején jól szorítsd össze kis ideig,lefele is lassú tempóval.
2021. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azota nyomom minden edzesen a vadlizast, heti negyszer. Probalom folyamatosan emelni a sulyt. 8-12 ismetlessel. Eskuszom mintha beindult volna valami es nagyobbnak latom a vadlimat :D
2021. okt. 4. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát?

A testépítésben nem a nagyobbnak látom a viszonyítás, hanem a szabócenti.

Havonta leméred és ha van változás, akkor jó az adott módszer.

2021. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!