Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek hogy folytassam?...

Szerintetek hogy folytassam? Jól csinálom?

Figyelt kérdés

78 kg körül kezdtem, 176 cm vagyok, 16 éves. 2 és fél hónap alatt fogytam körülbelül 6 kg-ot. Azelőtt már volt rajtam valamennyi izom. Skinnyfat voltam. így néztem ki 77-78 kilósan: [link]

[link]


Heti 5-6x járok edzeni. 1-másfél órát

A diétám ez: 1800-2000 kalória. (2500 körül van a megtartáshoz való kalóriaszámom) és 100-110g fehérje. A szénhidrátot körül nem annyira figyeltem, a zsírra pedig odafigyeltem hogy ne legyen több 60-70nél.

Most tartok 72.2 kg-nál és így nézek ki: [link]

[link]


Szerintetek, jól tettem hogy szálkásítani kezdtem? Igazából a kérdésem: szerintetek nagyon hülyén fogok kinézni, ha addig szálkásítok amig kockahasam nem lesz? Egyszerűen csak a kockahasat megakarom szerezni, és utána pedig tömegelni és izmot építeni. Egyszerűen képtelen voltam amúgy szálkásítani, mert az arcomon is sok zsír volt, meg minden.


Ja és, 100-110g fehérje nagyon kevés? Azt szokták ajánlani hogy legyen napi minium a testsúlyodnak a 2x-ese. tehát 140g körülbelül, de ezt nagyon ritkán tudom teljesíteni.



2021. aug. 12. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Jól csinálod, nem kell 2x ttkg fehérje amúgy sem épülne be annyi. elég 1,6x ttkg
2021. aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
1,4 is elég
2021. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtte se voltál skinnyfat, jobban néztél ki mint az emberek 90%-a lenn a parton. A skinnyfat amikor pálcika végtagok mellett lóg ki a hasuk a póló alól.

Én a helyedben nem mennék lejjebb de nem vagyok szakértő. Ha brutál has/törzs izomzatot csinálsz úgyis látszik.

2021. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy a fehérje nem a testsúlyod 2x esére van ajánlva, hanem a zsírmentes tömeged 2x esére, ami nálad 60 kiló körül lehet, így a 110g majdnem annyi.
2021. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz ez csak toljad, néha töts vissza ch t
2021. aug. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Perfekto
2021. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WaidmannsHeil válasza:
Szálkásításnál inkább a szénhidrátra figyelj. A fehérjénél meg a magas bevitel ajánlott. Én személy szerint 202 fehérjére bontottam le szálkásításnál de ennél lehet jóval kevesebbet bevinni. Az a lényeg hogy tartsd a 300 kalória deficitet,ha nem látsz változást akkor menj le 450-re. Utána már izom vesztéssel is számolnod kell. És,igen. Általában nagyobb izomtömegnél kezdenek el szálkásítani,de ha kockahasat szeretnél akkor nyugodtan. Remélem tudtam segíteni.
2021. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!