Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagy baj ha nem rendszeresen...

Nagy baj ha nem rendszeresen csinálom?

Figyelt kérdés

Régebben folyamatosan jártam súlyzós edzésre, viszont az iskola mellett tudtam akkor folyamatosan este 7 kor járni. (sem elöbb sem késöbb) most hogy dolgozom, a műszakok miattnem fogom tudni így csinálni. Teszem fel' hétfőn este 7 től, kedden 7 től, szerdán 9 től, csütörtökön 10 től, pénteken 8 tól tudnák edzeni. Be folyásolhat ez az idő váltakozás a szervezetnél valamit? Esetleg valami hátrány/előny lehet ebből?


Nem akarok testépítő lenni, szimplán felszedtem 10 kiló felesleget dohányzás abbahagyása miatt (gondolom).. ezt szeretném le adni magamról. Mi a véleményetek? Neki álljak így összevissza edzeni?



2021. aug. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szinte semmi befolyása nincsen annyi az egész hogy egyszer 22 órája lesz regenerálódni az izmaidnak máskor meg 23 vagy 24.

Értelem szerűen edzés másnapján nem tudsz olyan teljesítményt nyújtani mint több nap pihenés után de nem gondolom hogy ezt a 2 óra váltakozást bárki és észrevenné teljesítmény különbség alapján

2021. aug. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. aug. 16. 06:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít.
2021. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod,az időpont nem befolyásol semmit.Én kb 3 hónapja műszakozok de délutánosban is ugyanolyan jót edzek mint éjszakásban.
2021. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!