Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, kondis-gyúrós...

Testépítők, kondis-gyúrós srácok! Kinek mekkora a karja? Hidegen-bedurrantva?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, itteni sportkedvelők mekkora karral rendelkeznek. A "mekkora a bicepsz?" kicsit pontatlan ugye, felkar körméretre gondolok. (mielőtt valaki megírja a vállától az ujjhelyig a hosszt. :D)

Azt is tudom, hogy esztétika számít, összkép, stb... nem a körméret a lényeg a sportban, de akkor is kíváncsi lennék :)


Érdekelne az is, kinek hány év edzés után sikerült elérnie az adott teljesítményt.


Bátrabbak nyugodtan képet is csatoljanak!



2021. aug. 16. 17:32
A kérdező szavazást indított:
35-40 cm
40-43 cm
43-46 cm
46-50 cm
50+ cm
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
50+ minek kellet berakni ? 😆 Vagy zsíros mint egy disznó vagy koxol keményen.
2021. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

4 bátor legény bevállalta az 50+ost eddig ahogy látom, szóval már megérte.

mondjuk azokat megnézném, kémia vagy sok-kaja :D

2021. aug. 16. 20:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rugós Bekének 43 hidegen
2021. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem rám vonatkozik a kérdés, de nehezen tudom szó nélkül hagyni.

Lány vagyok és egy étkezési zavar után kezdtem el a súlyzós edzést. Olyan vékony volt a karom, hogy a hüvelyk és a mutatóujjammal fél cm híján körbeértem. (Kb. 15-7 cm volt.)


Február óta már 23 cm, ez 1-2 hetes mérés. Tudom, gáz, túl sovány, meg ez nem a ,,testépítő" méret, de akkor is dolgoztam érte és folytatom.

Örülnék, ha még vastagodna.

2021. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, sikerülni fog, csak így tovább ügyesen!
2021. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es. igen, ez másik kérdéskör, amit feltettem.

mindenesetre hajrá, és kitartás :) ha már elkezdted, és látod az eredményét is, abba már nem fogod hagyni!

2021. aug. 17. 00:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó is a Rugós Beke karja, kicsit gyúrt börtönösbe, oszt megint 42-43-ra felment az a pukkandúr jhhhháááoooooooojjjjjjj az a kar
2021. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 $$$$$ ***** válasza:
59%
1-es. Én 2 meter felett vagyok es 47 es a karom. Nem vagyok nagyon szaraz. De olyan zsiros se mint egy diszno. Nem edzek meg annyira regen(kb.1,5eve kezdtem ujra. Bar elotte is edzettem össze vissza. De rendszeresen mindnere oda figyelve 1,5 eve). Nekem is 50 felett lesz nagy esellyel. Nem kell ahoz se koxolni se nagyon dagadtnak lenni hogy 50+ os karod legyen. Eleg ha csak magas vagy meg vastag csontozatod van. En ezt a 47 et ami nekem most van elegge kicsinek erzem mert nem tünik annyira nagynak mivel hosszu a kezem....
2021. aug. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
A károm 22/5
2021. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Miert olyan fontos? Komplett fizikum fogja meghatározni azt, hogy mennyire nézel ki jól, nem egy szaros karméret, főleg úgy, hogy közel sem a kar a legdominánsabb izomcsoportunk. Akkor inkabb már beszéljünk a hatrol, vagy vállszélességről hozzá párosuló keskeny derékkal.
2021. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!