Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes otthonra beruházni...

Érdemes otthonra beruházni egy csigás gépre?

Figyelt kérdés
Sok pluszt ad az edzéshez? Normális minőségűek nagyon drágák...olcsóbbakat érdemes elkerülni? Sima szabadsúllyal edzek jelenleg.

2021. aug. 25. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sima szabadsúllyal edzem 8 hónapja, szerintem nem szükséges a csigás gép. Az összetett gyakorlatok nagyrésze amúgy is szabadsúlyos, és köztudottan azok hozzák a legtöbb erőt és tömeget. Letolást csigán helyettesítheted koponyatörővel, a mellhez húzást meg klasszikus húzódzkodással.
2021. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. aug. 25. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se vennék, hacsak nincs sok felesleges pénzem. Kis otthoni teremhez ez inkább csak extra, nem alaptartozék.
2021. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyenes rúd, egy francia rúd, egy pár kézisúlyzó rúd + x kg súlytárcsa. Állítható pad és guggoló állvány. Ennyiből tökéletesen le lehet edzeni otthon, hiányérzet nélkül.
2021. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de a prioritás a lényeg. Ha nincs egy erőkereted, rúd, egy halom súly kézisúlyzók, fekpad, tolódzkodó, húzódzkodó állvány, addig szerintem felesleges gondolkodni rajta és még akkor is kérdéses, hogy nem lennének-e hasznosabb eszközök. Ettől függetlenül egy csigás gép nem rossz, tényleg jobban lehet rajta érezni néhány gyakorlatot, mondjuk reálisan nézve a végeredményt tekintve nem nagyon lesz különbség, ha tudsz edzeni szabadsúlyokkal is tudsz edzeni, de pszichésen jót tud tenni, ha viszel az edzésbe egy kis változatosságot. De erre viszont egy jobb megoldás, ha az otthoni edzés mellé néha elmész napi jeggyel egy terembe, ha olyanod van.
2021. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Ahogy írták, ha van egy erőkereted, rudad és súlyaid, azzal már le tudsz edzeni bármit és jóval olcsóbb is. Érdemes használtan beszerezni.
2021. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!