Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés mellett plazmaadás??

Edzés mellett plazmaadás??

Figyelt kérdés
Járok edzőterembe heti 3-4 alkalommal, azon gondolkoztam, hogy mellette el járnék plazmát adni. Nem sokszor, max heti egy vagy 2 heti egy alkalommal. Ki fog hatni nagyon az edzésre, illetve lehet edzés mellett csinálni? Nem szedek, szteroidot meg ilyeneket. Fehérjét szoktam inni, meg GH Maxot. Esetleg ezekbe beleköthetnek?
2021. aug. 28. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát? Ez kb a legalja pénzszerzés,kb az utolsó szalmaszál ha már nagyon pénz kell. És igen, nagyban ki fog hatni az egészségedre, edzésedre. Ha van lehetőséged máshogyan pénzt szerezni, akkor inkább vállalj túlórát, vagy keress hétvégi alkalmi melót.
2021. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én edzek is és plazmát adni is járok heti 1x.Fehérjéből sokkal több kell, hogy kiszolgálja mindkét terület igényeit, de működőképes a dolog.
2021. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem amúgy is kevés a vérem, hát még ha ilyeneket adnék, el is vitt volna a korona.
2021. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán pénzszerzés miatt csinálnám inkább pusztán emberségből. Rengeteg gyógyszert csinálnak belőle. Az hogy hozzám vágnak pár ezer forintot nem igazán érdekel, akár meg is tarthatják...
2021. aug. 29. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

:D

Inkább dolgozz valamit. Lgalább mozogsz mást is a kondi mellet.

Ha rászoksz az ilyen pénzkeresésre majd megszokod aztán tipikos csöves leszel aki inkább üvegeket visz vissza, kunyerál, plazmát ad csak dolgozni ne kelljen.

2021. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a veszély nem fenyeget, jó munkám van. :)
2021. aug. 29. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a fejéből pattant ki ez a pénszerzési mizéria ?
2021. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Nem tudom, de mostanában egyre több helyről hallom. Múltkor például a kondi öltözőben is pont erről beszéltek.

2021. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Majd beszopják.
2021. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Minekutan válasza:
Józanul gondolkodva a 2 hetente történő plazmaadás még nem terheli le nagyon a szervezetet. De ez is egyénfüggő. Van akinek a heti egytől sem lesz baja. Szerintem edzés mellett a 2 hetente történő adás a reálisabb.
2023. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!