Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire egészséges hosszútávo...

Mennyire egészséges hosszútávon (hónapok- évekig) 10% alatti testzsíron lenni, hormonális rásegítések nélkül?

Figyelt kérdés

Férfiként.

Elméletileg 5% alatt jönnek a gondok?



2021. szept. 3. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem, csodálatos érzés lesz. Újjászületsz, akár egy tollaival ékeskedő főnixmadár.

Vágj bele kérlek, hiszen bizonyára ambiciózus ifjú titán vagy, ki noha' világokat renget, tehetségéhez soha kétség sem férhet!!!

2021. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Beteg vagy?

2021. szept. 3. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Miért lennék beteg, csupán mert szóvirágokkal fogalmazok?

Ott van a kérdésedre a válasz (segítek Neked, rendben? "Nem, csodálatos érzés lesz.")

A többi csupán cikornyákkal telt szóvirágok halmaza, de kérlek nézd el nekem, tudod: amilyen értelmes a kérdés, olyan értelmes a válasz is!

2021. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Soha ne tégy fel olyan kérdést, amire nem tudod a választ!

/Én ehhez tartom magam, kedves barátom/

2021. szept. 3. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ez már igen, barátom ez most tetszett!

Én éreztem, hogy fiatal korod ellenére bölcs vagy, s nem kevés könyv megfordult már a kezeid között! Nyilvánvalóan látszik, hogy tested rendszeres edzése mellett elmédet is szorgalmasan pallérozod!

Örülök neki, hogy ily' művelt fiatal férfiú vagy, ez igen!

2021. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, de kedves barátom, a szóvirágok halmazást félretéve, nem tudom beszélsz-e angolul, ha igen akkor itt olvashatsz érdekességeket.


[link]

2021. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Sajnálom Uram! Ön tévedésben van!

2021. szept. 3. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!