Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyakoroljam a húzodzkod...

Hogyan gyakoroljam a húzodzkodást?

Figyelt kérdés
Befele néző tenyérrel egész jól meg kb 6-t tudok megcsinálni ami tudom nem a legjobb de nem szoktam húzódzkodni. Kifele néző tenyérrel pedig jó ha megy 3. Hogy tudnám gyakorolni? Valakitől hallottam hogy úgy tudom gyakorolni hogy kicsiket húzok és napról napra egyre magasabbra húzom magam. Szerintetek ez jó ötlet?

2021. szept. 4. 19:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Pötyögd be youtubera hogy Pull Up Progression és kiad vagy egy csillió videót róla. Úgy is lehet ahogy te írtad, de valószínűleg jobb megoldás ha egy egyszerűbb gyakorlattal fejleszted az érintett területet.
2021. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtófélfa közé szerelhető húzódzkodó rudat nem ajánlom. Hihetetlen balesetveszélyes tud lenni.
2021. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy mint bármely másik gyakorlatot: csinálod, fokozatosan nehezítve/többet belőle.
2021. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha megcsinálok naponta 10x5 húzódzkodást az jó?
2021. szept. 5. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!