Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen volt a 2017-es ducibuci...

Milyen volt a 2017-es ducibuci formám?

Figyelt kérdés

Még mindig nem vagyok testépítő és még mindig lifetime natural vagyok és még mindig rossz a genetikám és tudom hogy egy kislányoskisfiú vagyok blabblabla.

[link]



2021. szept. 5. 16:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi bajod van? Ugye neked nincs valami szellemi problémád? Az elmúlt időben egy csomó kommentmezőben és kérdésben ott vagy, és tolod ezt a "kislányos forma" dumát. Beszólt valamelyik kommentelő, emiatt frusztrált lettél, és a frusztrációdat így adod ki magadból? Neked hogy van egész nap időd ezen az oldalon lógni?

Amúgy meg mi a kérdésed pontosan? Ha ennyire nem herótod van a válaszolóktól, akkor miért írsz ki kérdést? Tényleg csak mentális betegség vagy frusztráció levezetése lehet...

Egyébként ha szeretnél normális választ kapni, akkor én adok neked: én a képen látható ducibuci fizikumodat nem nevezném ducibucinak. Nagy és egész arányos tömeged van a képen, elég alacsony testzsírral. Sokan rohadtul nem érnek el ilyet soha naturálban. Nem lehet rossz genetikád. A combjaid miatt pedig jár a piros pont. Örülök, hogy nem hanyagolod a lábnapot.

Ennyi!

2021. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

#2

Oké. Mivel te most normálisan írtál nekem, ezért kapsz egy rövid de normális magyarázatot.

Olyan tizen x éve vagyok depressziós, de ez itt most lényegtelen.

Igen beszóltak, bár ha nem szólnak, akkor sem kell sok ahhoz, hogy frusztrált legyek, mert ezt hozzák ki belőlem a baromságaikkal, amiket napestig lehetne ecsetelni. Ez van, erre extra érzékeny vagyok. :) Igen most éppen sok időm van erre.

Egyértelműen frusztráció levezetés.

Köszönöm a normális választ.

Sajnos ahogy már azt annyiszor említettem, ilyet kapok a legritkábban! (Pedig alapvetően rohadtul nem ilyenek lennének a megnyilvánulásaim, ha azt látnám hogy mások nem gyökérkédnek ennyit. De mint tudjuk ez az internet világában elképzelhetetlen.)

2021. szept. 5. 16:34
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Haver, akkor ne itt és ne ilyen formában vezesd le a frusztrációt, mert félelmetes, amit kommentekben és kérdésekben művelsz! Mintha pszichotikus lennél, nem is depressziós. Keress fel egy jó pszichológust ezekkel a neurotikus problémáiddal, hogy a mélyére tudjatok ásni a dolgoknak. Pszichoterápiával az ilyesmi probléma simán kikezelhető.

És ennyi energiát ne ölj ebbe az oldalba, meg úgy amblokk a komment írásba és kérdés írásba, mert csak hülyét csinálsz magadból. Neked egy jó fizikumod van, valószínűleg jól is edzel és jól is táplálkozol. Biztos képben vagy a testépítéssel kapcsolatban. Csináld tovább az edzést, egyél jókat, gyógyítsd ki magad a depresszióból és hanyagold ezt az oldalt. Nagyon nem normális dolog, ha néhány kommentelő válasza ennyire az őrületbe kerget téged és utána elkezdesz úgy működni, mint egy eszelős.

2021. szept. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

#3

Tökéletesen tisztában vagyok vele. Direkt generálom, ez a feszültség levezetés. Kb csak olyan 2 hónapja vagyok itt aktív. Leginkább az utóbbi napokban hetekben nyomatom a témát. Mivel az első pár hét után rájöttem hogy itt semmi sem változott, 10 éve is ilyen volt ez az oldal. Egyébként az oldallal nincsen semmi baj, sőt vannak olyan kategóriák ahol szerintem kifejezetten értelmes és hasznos írásokat lehet olvasni. (Elvétve még itt is!) Nyilván kérdéseket indítani önmagamról nem szerencsés, de nyilván gondolhatod hogy azt is direkt csináltam, egyfajta felületet adva a kreténkedőknek.

2021. szept. 5. 16:54
 5/39 anonim ***** válasza:
54%
Kar, láb korrekt. Csipod kicsit szeles de ez genetika. Eleg hulye póz, de ez alapján váll hát és mell van lemaradva. En arra fokuszálnék jobban. Amugy osszessegeben naturalon nem rossz forma.
2021. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

#5

Ok, más helyzetben meg pont a váll és a hát nem tűnik kicsinek és a kar igen. Ez a póz miatt van. A mell meg a tölcsérmellkas miatt.

2021. szept. 5. 18:30
 7/39 A kérdező kommentje:

#5

[link]

[link]


Reálisan a kar átlagos, hát átlagos, váll átlagos. (állítólag a vállam átlag feletti,de képek alapján nem úgy tűnik)

2021. szept. 5. 18:42
 8/39 anonim ***** válasza:
70%
Nem csoda ha nem tűnik átlag felettinek a vállad, mert nem azok. Laposak. A hátad meg kicsi és annak sincs formája. A csípőd meg olyan mint egy fatörzs, ehhez a csípőhöz legalább dupla ekkora felső testnek kellene lennie. Ja, és ne a válaszadók dühítsenek, ha kirakod magad egy anoním oldalra és véleményeket vársz, akkor fogadd is el azokat.
2021. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

#8

Tizta sor de a karom és a combom se nagy! :D

2021. szept. 5. 19:00
 10/39 A kérdező kommentje:
De egyébként mutassatok naturba ennél !sokkal! jobbat ilyen előnytelen adottságokkal! (magasság/tölcsérmell) Nincs ilyen. Mert ők nem is fektetnek ebbe ennyi energiát mint én, mivel mint látható soha sem térül meg.
2021. szept. 5. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!