Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen volt a 2017-es ducibuci...

Milyen volt a 2017-es ducibuci formám?

Figyelt kérdés

Még mindig nem vagyok testépítő és még mindig lifetime natural vagyok és még mindig rossz a genetikám és tudom hogy egy kislányoskisfiú vagyok blabblabla.

[link]



2021. szept. 5. 16:11
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
54%

5-os vagyok. Hat nem gyoztel meg. Ezek a kepek alapjan is gyenge a hatad es a vallad.


De most mi a cel? Leirjuk hogy mit latunk. Te azert ebbol megfogadsz valamit, vagy le#zarod? 😃

Mindenkinek vannak gyengéi, nincs ezzel baj es nem kell a kritikan megsertodni. Tudomasul kell venni es dolgozni rajta.

2021. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

#11

De nem érted? :D Az egész test arányosan gyenge. Mégis milyen legyen egy 190 cm feletti tölcsérmellkasos natural???

2008 óta edzem, kb 2015 óta elértem a natural határaim. Szerinted ?

2021. szept. 5. 19:25
 13/39 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy érted el. Maximum stagnálsz azota. Van meg ebben boven. Uj edzesterv, etrend, barmi valtoztatas sokat segithetne.


De ilyen negativ hozzaallassal nehez neked segiteni. Plane ugy hogy semmit nem lehet tudni a hatteredrol. Szellemileg is fejlodni kell.


En szinten naturalon edzem eleg reg ota. Probalgatni kell a dolgokat. Mindig lehet finomitani. (5-os voltam meg mindig.)

2021. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

#13

Ez alapján sajnos nem vagy képben.

De nyilván úgy sem lehet téged sem meggyőzni.

Értsd úgy kedves válasz adó, hogy nekem az életemben volt kb 4 olyan év amikor tökéletes volt az étrend, a pihenés, az edzés. (2012-2016) Ezt értsd úgy hogy szinte mást nem is csináltam.

Egyébként én nem jártam soha bulizni szórakozni sehová, minden szabadidőmet az edzés tette ki 18-25 éves korom között. (kb azóta is, csak már fölöslegesen nem fektetek bele annyit)

Szóval szerintem azért van fogalmam róla mit lehet naturba és mit nem.

2021. szept. 5. 19:39
 15/39 A kérdező kommentje:

#13

Kizárt hogy ebből sokkal többet lehetne kihozni! Alig láttam magamon kívűl olyat aki ekkora változást produkált. (mindenféle nagyképűség nélkül) Nem ez a jellemző. De nem azért mert én olyan jó vagyok. Hanem mert másoknak még ennyi kitartása sincs. Példaúl ha most ilyen 115-120 kilós formáimat tenném ki az sem látszana hogy edzek. Ja tudom így se. :D Sok "hobbi" gyúrós itt cseszi el...hogy fél diétázni. Én nem féltem, mert akkor sem volt rajtam több izom mint amikor 100 kilósan vékony kis gyerek vagyok.

Kezdet:

[link]

Vég:

[link]

2021. szept. 5. 19:51
 16/39 anonim ***** válasza:
50%

😃😃😃 jo rendben akkor en hulye vagyok hozza. 😃😃


Akkor megis mi a celod?

Testepito versenyzo akarsz lenni?

Akkor kezdj el koxolni.

Szertnel tovabb fejlodni? (Mert szerinted mar nem tudsz)

Akkor kezdj el koxolni.


Egy atlag feletti sportos fizikumot akarsz? Az mar megvan. Barmelyik no azt mondana hogy korrektul nezel ki.


Szoval nem ertelek. De akkor ulj otthon a depresszioddal, es ostorozd magad, hogy mekkora s#ar szerencsetlen vagy. De eleg rossz iranyba mész teso. Fogadd el a segitseget, vagy tenyleg fordulj szakemberhez ahogy fentebb irtak.

2021. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy? Az a baj hogy legbelül még mindig a kis dagi kisgyerek maradtál. A fejedben rakj rendet, formailag rendben vagy, teljesen jó. Főleg hobbi szinten, ennél többet nincs is értelme beletenni
2021. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

#16

Hogy mi a vágyam? 😃

Az hogy kizárólag olyan válaszokat kapjak ami korrekt és reális, mint a legelső válasz.

Negatívat is lehet írni, de akkor legyen reális. Mert az hogy jó a lábam meg a karom (egyébként lábam inkább piszkafa) az bocsi de nem real. De nyilván csak 1-2 kép alapján nem lehet megítélni. (Ez jogos! )

2021. szept. 5. 20:00
 19/39 A kérdező kommentje:

#17

29, pont elég idős ahhoz hogy már mindenféle szívfájdalom nélkül külsőleg a valós képet lássam magamról. (bár tudom hogy ez sokak szerint betegesen negatív) 21-2 éves koromban ez nem ment volna, akkor még túl nagy volt az ego, vagy az önbecsülés.

2021. szept. 5. 20:05
 20/39 anonim ***** válasza:
93%

Hát én se értem hogy mit akarsz,már ne is haragudj.Azt irod,hogy őszinte választ,mint az 1 es,de közben meg kijavítod a válaszolókat,hogy az nem úgy van.Akkor ha tudod mindenre a valaszt,mi a f.szért kérdezel?

Na mind1.


Én nem tudom hogy mások mennyire erzékenyek vagy mennyire igénylik a vállveregetést vagy a kritikát.Én inkább arra voltam kiváncsi hogy mit tudok jobban vagy máshogy csinálni.Ehhez meg igenyeltem a kritikát.Az azert segített sokat,mert az ember hajlamos kicsit elfogultnak lenni önmagaval szemben.Es aki őszinte ,es nem egy nyalaskodó b.zi,az megmondja.Nem ócsarolni vagy lehúzni kell a masikat,hanem rámutatni olyan hibákra,amiket talán nem vesz észre,vagy nem tulajdonít neki akkora jelentőseget.Es ez pedig pozitív dolog.

Tehát egy nézőpont vagy egy vélemény lesz a reszemről.Aztán azt kezdesz vele ami jól esik.


Az arányaidhoz mérten a hátad nem elég széles,a derék is lehetne keskenyebb,és a vadlijaid ..hát arra még lehetne egy kis hust rakni.

Ezzel úgy nagyjából sztem arányosabb képet kapnánk.

(Persze a fenykép sem mindig adja vissza a valóságot,ezt hozzá kell tennem.)

Lehet hogy nagyokat nem nősz,de célkent a "csiszolgatás" sem elvetendő dolog.

2021. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!