Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fellelhető a közelemben jól...

Fellelhető a közelemben jól felszerelt és megfizethető konditerem? (kifejtés a kérdés alatt)

Figyelt kérdés
Most költöztem Budapestre, a 11. kerületbe. Jelenleg albérletben vagyok egy ismerősömmel, próbálom spórolósra venni a figurát amíg nem lesznek meg itt a kezdő cuccok meg amíg nem kapok fizuemelést az új munkahelyen. Érdekelne, hogy a környékemen, vagy max 15-20 perces tömegközlekedési távolságban milyen lehetőségek vannak edzés terén. Például itt van egy Life 1 fitness terem az Allee bevásárolóközpontban, de oda valami 20ezer forint a bérlet havonta. Én maximum 15-öt áldoznék erre havonta, de jobb lenne olcsóbban. Inkább olyan jellegű termet keresek, ahol van bőven tárcsa és szabadsúly, és inkább több erőgép/izomgép van és nem annyira sok kardio gép (pl bicikli vagy treadmill, futógép stb)

2021. szept. 8. 08:00
 1/7 A kérdező kommentje:
annyit pontosítok, hogy a budafoki út/szerémi sor villamosmegállóhoz lakom közel.
2021. szept. 8. 08:03
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Az egy szegény környék, tuti van olcsóbb terem is, de hosszú távon lehet hogy olcsóbb otthon edzeni, kézi súlyzók + fekpad kb. elég is
2021. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, szemezgess :D

[link]

2021. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbb: Újbudai Sportcentrum ( [link] 11800- a havi bérlet.


Második legolcsóbb: Buda Fitness ( [link] 13000-


Harmadik-Negyedik legolcsóbb (13500-)

[link]

[link]

2021. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a kisslifegym-et a Bikás parknál. ;) én oda járok jól felszerelt, nem is drága.

[link]

2021. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Hello! Van esetleg infód? Kisslifegym-ben délelőtt sokan vannak?
2021. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fel
2021. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!