Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most akkor mi az ideális...

Most akkor mi az ideális súlygyarapodás 1 hónap alatt, lean bulking-nál?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen konkrét szám, amely univerzálisan mindenkinek ideális lenne. Nyilván más akkor is ha 50 kiló vagy és akkor is ha 100. És még

függhet rengeteg más dologtól is. Arra törekedj hogy erősödj, legyél minimális kalória többletbe és ennyi. Ha kezdő vagy, működni fog.

2021. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem propi treni kombónál havi 5-6 kg volt.

90 kg-ról indultam,két hónap volt,utána két hónap viny,cleni ment.

Júliusra voltam kész ezzel a kombóval, nem volt verseny akkoriban, de olyan forma volt, hogy a strandbüfénél odafügyültek a cigók, mikor megláttak a bejáratnál, hogy nézzétek már, ezt mi a Qrva annyát nyom,ilyet még nem láttam!

2021. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%

#2

Hollod bástya azok még a nekem is füttyögnek pedig sehogy sem nézek ki. Majd ha a profi testépítők füttyögnek, akkor értél el valamit.

2021. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!