Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi kaloriat kell bevinnem...

Mennyi kaloriat kell bevinnem nagyjabol az Alabbi feltetelekkel?

Figyelt kérdés

Ez a tdee calculator alapjan probalom beloni, viszont nem vagyok biztos a dolgomban.

Heti 3 napot edzek, tomegeles a cel, eddig tiszta lenne de a munkam alapjan nem tudom, hogy erdemes lenne-e a fizikai munkat vegzo reszre ramenni.

A munkan ket reszbol all, valamikor 2 hetig 8 oraban lepek vagy 20000-et mikozben bekan huzok kisebb targyakat, illetve a masik ket hetben kevesebbet setalok viszont raklapra pakolok 30-40-50kg dobozokat es azokat viszem a-bol b-be


Jelenleg 3100 kaloriat eszek, elvileg ez 500+ tobblet, de ez a sima napi 3-szor vegez mozgassal van kiszamolva, ezzel kellene hiznom heti 0,5kg

Talan latszik is egy kicsit, hogy nott volna ez az de emellett szalkasabb is lettem, eresebb is, amihez hozzatartozik, higy elotte gyros talakat ettem es cukros uditoket ittam

Ha magamon azt latom, hogy talan izmosodtsm a szalkasodas ellenere akkor Jo ez annak koszonheto, hogy normalis etrendem van vagy tobbet kellene ennem?


[link]



2021. szept. 14. 06:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl összetett dolog ez. Kezd el folyamatosan emelni a napi össz bevitelt. Amig úgy látod a mérlegen, és a tükörben is, hogy nem jön a havi 1 kg rád, addig emelni kell. Érdemes az elején kisírletezni ezzel, mert amitn sikerül meghatároznod a saját valós értékedet, onnantól azzal mindig tudsz majd kalkulálni.


Az ilyen netes kalkulátorok nem sok mindenre jók. Alapból nem a testösszetételeddel számol, hanem csak egy mezei magasság + testsúllyal ami önmagában semmi. Illetve ezen felül is eltréőek lehetnek a napi kcal igények. Gymbeam-es kalkulátor szerint a tömegnöveléshez haveromnak 3800 kalória kell. Végülis tényleg nőtt a tömege, egy hónap alatt 6 kg-t :D

2021. szept. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!