Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munka mellett hogyan jártok...

Munka mellett hogyan jártok el edzeni?

Figyelt kérdés
Reggel 8-tól du. 16-ig dolgozom. Az összes edzőterem is ilyen időpontban van nyitva. Ráadásul heti 3-szor kellene mennem. Más hogyan tudja ezt megoldani? A munkahelyről nem mehetek el 2 órára, abszurd lenne, fél órát talán kivehetnék a pihenőidőmből, de annyi idő alatt még oda is kellene érni meg átöltözni, tehát kb. 10 perc maradna tényleges edzésre, aminek semmi értelme nincsen.

2021. aug. 31. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
munka elott, után, késő este.
2021. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Itt vidéken sehol nincs ilyen edzőterem... Legkésőbb 17-kor bezár az utolsó. Ha oda megyek, akkor is kb. fél óra marad csak tényleges edzésre, ha beleszámolom az utazás, átöltözések idejét.
2021. aug. 31. 22:23
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hol laksz, kérdező, de felénk este 9-ig, 10-ig nyitva van minden edzőterem. Reggel 6-tól, 7-től.
2021. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vidéken.😅 Hát, ez elszomorító...
2021. aug. 31. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
És nem tudsz beutazni a városba? Azért a megyeszékhelyen biztos nyitva van estig, meg hétvégén is a termek többsége!
2021. aug. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Eleinte, mikor még nem volt pénzem rendszeresen bérletre, apránként beszereztem magamnak a betontárcsákat, rudat, gumiszalagokat és úgy edzettem, amikor épp hazaértem.


Most, hogy van pénzem bérletre és van is egy kondi a közelben, általában munkából egyből órára rohanok (esti képzés) és mivel csak heti 2x tart 10-ig az órám, a többi napon még el tudok intézni egy edzést 7 és 10 között. Futni szoktam akkor is, mikor később végzek, de az eszközigényesebb napjaimat igazítom az órarendemhez. Illetve még ott a hétvége is, ha valamivel megcsúsznék.

2021. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Nekem reggel 8-9-től 21-ig van nyitva hétköznap az edzőterem egy 15000 fős vidéki városban,nem értem hogy nálatok miért csak addig van mert akkor még sokan épp csak végeztek munkával.

Gondolom nincs kora reggel nyitva így nem nagyon marad más mint otthonra lassan beszerezni felszerelést vagy egy másik emberhez eljárni akinek van.Vagy bejárni egy közeli városba ha lehetséges.

2021. szept. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyél egy kis meszet, hátha.
2021. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Ennek semmi értelme. Milyen helyen élsz, hogy csak reggel 8 és délután 4 között vannak nyitva?
2021. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Még a nagyobb falvakban is hétköznap este 9-10 óráig nyitva vannak.
2021. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!