Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy nehéz fizikai munka mellett is tudjak edzeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves vagyok, építkezésen dolgozok napi 11 órában. Egy átlagos napom úgy néz ki, hogy fél 4-kor felkelek, reggeli, öltözés, wc, majd fél 5-kor elindulok dolgozni, másfél órás út kíséretében. Fél 6-kor vége a melónak, ha nincs túlóra, ebben az esetben este 7 óra körül érek haza, túlóra esetében ez később következik be. Otthon még egy gyors vacsora, fürdés és igazából 8-9 óra van, amikor is próbálok lefeküdni, hogy legalább meglegyen a 6 óra alvás, ami valljuk be épphogy elég de inkább kevés?

Mit javasoltok, hogyan tudnám megoldani az edzést?


2021. júl. 31. 14:44
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
90%
sajnos sehogy az izom nem tud regenerálódni
2021. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ilyen feltételekkel nehéz lesz, vagy inkább meg sem oldható. Ha van rá lehetőség, érdemesebb lenne emberibb munkahelyet keresni, mert az nem élet, hogy a munka mellett semmi életed.
2021. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Tönkre fogsz menni így is, nem tudom hová akarsz még emellé edzeni.

25 évesen úgy fogsz kinézni, mint egy lerokkant negyvenes.

Sok eszed neked sincs, már bocs.

2021. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy ez így nem élet, azonban nem igazán látok más lehetőséget kis hazánkban. Jelenleg én keresek a legjobban a családi, baráti körökben, pedig nekem se szakmunkás végzettségem, se diplomám nincs egyelőre. A munka maga sem megterhelő, a gépek végzik a több munkát, inkább az idő hiánya a probléma részemről. Utolsó: Mondjuk fogalmam sincs miért néznék ki úgy mint egy lerokkant negyven éves, de legyen annyi akkor, gondolom sikeresen belecsöppentél abba a sikeresebb 1-2%-ba akinek anyuci apuci nagyon sokat tudott segíteni már születése pillanatától :D
2021. júl. 31. 15:44
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Inkább menj vissza tanulni, ez nem élet amit csinálsz
2021. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy jelenleg nem folytatok tanulmányokat? Gépészmérnöknek tanulok és utána építőmérnöknek fogok. Tudom, tudom meglepő információ lesz ez, de nem kevés pénz kell a tanulmányokhoz is.
2021. júl. 31. 15:49
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Így nem lehet edzeni,alapból sem tudsz eleget aludni úgy hogy munkán,evésen és alváson kívül semmit nem csinálsz.Elsőnek keress egy másik munkahelyet ami közelebb van és nem kell az egész napodat ott tölteni.Persze tudom akkor kevesebb a pénz de így nem érdemes nekikezdeni mert napi 4-5 órát aludnál max ami nagyon kevés.
2021. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz?
2021. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha maga a meló nem megterhelő akkor munka közben.

Egy erős ember jellegű dologra gondolj.


[link]


[link]



Nem kell terembe járnod extrában.


Zsákkal tudsz "loaded carry"-t csinálni, két vödörrel "farmer walk"-ot.

Néhány fekvőtámasz per óra stb.


Viszont a min 7 óra alvás kéne, illetve a táplálkozásod is baromi rendszertelen lehet.

2021. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden nap kell menned?
2021. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!