Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketogén diétánál milyen...

Ketogén diétánál milyen arányban érdemes elosztani a zsírt,fehérjét,szénhidrátot?

Figyelt kérdés
Elősször próbálnám ki a ketogén diétát,a napi kalóriám 2100kcal.

2021. szept. 19. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A szénhidrátot szinte 0-ra kell levinni. Vagyis erre kell törekedni.

Én úgy csináltam, hogy napi 5x étkeztem.

A reggeli és az ebéd fél adag volt kcal szempontjából. A többit +- 1 óra elteltével arányosan szétosztottam.


Arra készülj fel, hogy az első héten fáradtabb, nyúzottabb leszel. Van akinek kicsit fáj is a feje.

Még azt is fontos tudnod, hogy nehezbben fog menni az edzés, és nem lesz bedurranás érzés. Vagy ha mégis akkor jóval gyengébben.

2021. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a ketogén diéta nem feltétlenül ajánlott mindenkinek.
2021. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Milyen célból akarod kipróbálni?
2021. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igazából csak kiváncsiságból,hogy hogyan reagálna rá a szervezetem és mert többen javasolták,hogy diétánál könnyebb vele a zsírégetés ami nem lenne rossz mivel magas a testzsírszázalékom kb 25% körül.
2021. szept. 19. 18:52
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne vele könnyebb a zsiregetes? Hagyd a faszba, egyél rendesen. Mindig az lesz a legjobb, ha mind a három tápanyagot eszed.
2021. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Zsírégetés... :D


Kérdező, tudod hogy miért fogysz amikor fogysz? És ha tudod, akkor gondold át hogy miben változtat ezen az hogy miből jön a kalória.

2021. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

6-os sajnos te vagy a hülye!

SZerinted ha a szervezet csak zsírt kap, akkor mit csinál vele?


Én fogytam 18-20 kilót ketogén diétával. Ha rááll a szervezet, hogy zsírból kell enegriát csinálnia, vagyis ZSÍRT ÉGET!!! Akkor tényleg jobban meg a fogyás.

Azt viszont tudnod kell, hogy valamit valamiért.

Jobban megy a fogyás, de rosszabbul is leszel. Fáradtabb leszel, nyomottabb...


De szerintem megéri! Egy próbát mindenképp.

2021. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#7 Linkelj bármilyen kutatást ami ezt kimutatja és ne anekdotális szarságaiddal hülyézz le másokat te tudatlan gyökér. Spoiler: nem fogsz tudni, egy bekezdést nem tudnál olvasni angolul.
2021. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Beviszel mondjuk 2000 kcal-t és elégetsz 2500-at. Mi lesz az eredmény? Hülye vagy így segítek: le fogsz fogyni!

Teljesen mindegy, hogy zsír van szénhidrát e az a 2000 kcal.


A liknet meg keressem meg neked a rabszolgád.

Én nem vagyok az!

Hülye vagy és az is maradsz! Nyomorék idióta!

2021. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

"zsírból kell enegriát csinálnia, vagyis ZSÍRT ÉGET"


Á, ez már az a szint, aki menthetetlen. Akárhonnan is közelíted meg a fogyást, a végén mindig az lesz, hogy kalóriadeficitben kell legyél. Hiába zajlodnak le mas folyamatok, a nap végén, ugyanott vagy.

2021. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!