Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az Alpha Male testo boostert....

Az Alpha Male testo boostert. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából egy kis plusz energia kéne edzéshez, meg úgy általában mert elég fáradt vagyok.Ez a gym beam terméke és elég jó árban van. olvastam hozzászólásokat az oldalán állítólag ez a libidót is megdobja, kíváncsi vagyok!

2021. szept. 22. 14:22
1 2
 11/11 DJ_Oldschool válasza:

Én három hónapja szedem és pont azért kerültem erre a topicra mert arra akartam rákeresni hogy kell-e szünetet tartanom. 54 éves vagyok, 34 éve edzem, a leghosszabb kihagyásom max 3 hónap volt. Teljesen naturálban tolom, persze az első években volt egy kis koksz, de szerencsére hamar rájöttem hogy jobb ha elengedem a dolgot.


Aplpha Male: minden ilyen készítménnyel kapcsolatban szkeptikus vagyok, mert a 34 év alatt kb. egy lakás árát elköltöttem már ilyenekre. Aminek tényleg érzem előnyét az egyedül a kreatin és most ez. Kimondottan energikusabb vagyok a mindennapokban, elmúlt a fáradékonyság. Az edzésnél annyira nem érzem a változást, bár ott a kreatin sokkal többet számít szerintem. Na és a libidót is tényleg megdobja. :D

Huszonévesen szerintem sem érdemes szedni, de 40-50 felett mint én igenis használ.

2023. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!