Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az Alpha Male testo boostert....

Az Alpha Male testo boostert. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Igazából egy kis plusz energia kéne edzéshez, meg úgy általában mert elég fáradt vagyok.Ez a gym beam terméke és elég jó árban van. olvastam hozzászólásokat az oldalán állítólag ez a libidót is megdobja, kíváncsi vagyok!

2021. szept. 22. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mint minden teszto búszter természetesen ez is bullshit
2021. szept. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha fáradt vagy, meg kell valami, ami picit dob az edzésen, akkor tedd rendbe az alvásmennyiséged/pihenőnapjaid/regenerációd, szedj egy alap multivitamint, tarts deload hetet, esetleg szedj kreatint. Ezek a legális tesztoszteron fokozók lófingot sem érnek.
2021. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
2 hónapja tolom ki lettem b*szva mint az ólomajtó, 200-300 kg-val edzek
2021. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Jaja, egy full legális testo booster, ami mindenre jó. Sok ostoba meg elkezd kokszolni, szúrják magukat, mellékhatásokkal küzködnek, közben pedig itt a GymBeam legális terméke, amiből lenyelsz egy-két kapszulát és már egekben is lesz a tesztoszteronod, nem leszel fáradt, nő a libidód, pikk-pakk regenerálódsz, javul az immunrendszered, erősödnek a csontjaid. Se mellékhatás, se szuri, csak színtiszta tesztoszteron és izom.

Ha szerinted ennyire jó árban van egy haszontalan tápkiegészítő, akkor vedd meg. Semmi értelme, de hajrá, a te döntésed!

2021. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as nagyon vicces gyerek vagy...nem tudom minek esz ide a fene ilyen idiótákat trollkodni. nincs jobb dolgod?
2021. szept. 22. 15:41
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Energiád nem ettől lesz,természetes tesztoszeron növelőtől leginkább karcsú pénztárcád és egy nagy adag placebód lesz.Gondolom 20-as vagy 30-as éveidben jársz,a legkisebb problémád az alacsony tesztoszteronszint lenne,de ha mégis az inkább menj orvoshoz.

Ha energiát akarsz edzéshez akkor edzés előtti kell neked,a legtöbb ugyanúgy haszontalan anyagokból áll csak van bennük koffein ami működik és olcsó.Ha már itt tartunk sokkal jobban jársz koffein kapszulával,kb 2000 forintért több hónapig elegendő mennyiséget kapsz és ez bizonyítottan több energiát ad.

2021. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik értelmesen,normálisan válaszolnak.
2021. szept. 22. 15:56
 8/11 A kérdező kommentje:
4-es nem mondtam hogy meg is veszem csupán érdeklődtem elötte hátha valaki tud érdemleges információval szolgálni a termékről. Mivel mindenki azt mondja itt hogy kamu és ez az én sejtésemet is alátámasztja, nem fogok venni ilyen haszontalan cuccot.
2021. szept. 22. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező


Alapvetően amit legálisan működő boltokban megkapsz, attól nem kell semmit várni.

Vitaminoknak, ásványi anyagoknak van értelme. Fehérjének, ha nincs meg a napi bevitel szilárd kajából (bár ahhoz már elég szarul kell kajálni).

Kreatin még elég jó dolog a kutatások szerint


Minden más pénzkidobás, talán az ilyen-olyan teszto fokozókkal az élen.

2021. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erős diéta meg a kimerültség tépázza a tesztó szintet. Mondjuk én 43 évesként megérzem a fokozót, irom ezt úgy, hogy csináltam pár koksz kúrát és van összehasonlitási alapom.
2021. szept. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!