Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 130-135ös vérnyomás mennyire...

130-135ös vérnyomás mennyire vészes?

Figyelt kérdés

Átlagban ennyi a vérnyomásom, 1 éve edzek heti 4-5 alkalommal.

Ezzel a vérnyomással nem veszélyes már a súlyzós edzés?


24f



2021. szept. 23. 14:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hát éppen hogy de rá tudom a karomra stabilan helyezni a mandzsettát. Elvileg jól van felhelyezve, van erre egy visszajelző rész rajta.


Hát igazából higanyossal már nem nagyon találkozok sehol. Háziorvosomnak is automata van, melóhelyen is az van.

2021. szept. 23. 15:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a vérnyomás teljesen okés főleg, hogy be vagy tömegelve + súlyzós edzés megy + esetleg kávé/pw ital. Pulzusod meg gyakorlatilag tökéletes.


Most le fog rólad menni 5-6 kg, feltételezem több aerob edzésed is lesz mint eddig, ez már alapból lejjebb fogja vinni picit.


Sót érdemes lesz kiiktatnod. Kiegek közül egy arginint tudok esetleg ajánlani ha ennyire komolyan foglalkoztat ez a téma, értágító hatása miatt jótákonyan hat a vérnyomásra + szépen durransz tőle.

2021. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem magas az a pulzus is.

Kevés a kardiód vszinű.

Az a pici tulsúly miatt erőlködik jobban a szived.

2021. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez még normális, de emelkedett, Ebben a korban az ideális vérnyomás 121/73


"Hát éppen hogy de rá tudom a karomra stabilan helyezni a mandzsettát. Elvileg jól van felhelyezve, van erre egy visszajelző rész rajta."

Mérj legalább kétszer és a második lesz a mérvadó. Fogadok, hogy alacsonyabbat mérsz másodjára

2021. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen és megoldódik
2021. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!