Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így tudok tömeget növelni?

Így tudok tömeget növelni?

Figyelt kérdés

Minden testèpitös videóban 3×12 4×10 ismétlést ir.

Èn úgy szoktam hogy piramisba megyek le.

Ha 3×10 et csinálnék minden gyakorlatból ne. Szdlkasodnèk le?

Mert tömeget szeretnék növelni.



2021. szept. 27. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Kajától jobban függ a tömegelés.


De egyébként edzésben meg az a lényeg, hogy szálkásításnál elég intenzív legyen az edzés és a pulzusszámod folyamatosan relatíve magasan tartsd, akkor jobban égetsz.

Pl én szálkásítás időszakban fél percpihenő időt tartok max két sorozat között, tömegelésnél 1-1,5 percet is. Az a lényeg, hogy ott annyi pihenőt hagyhatsz, hogy kipihend, de még ne menjen ki a bemelegedésed azért.


Sorozatokból általában jó 3-4-5-öket végezni, ismétlésszám meg 8-12 között ha van az jó. az alja akkor, mikor még nehezen bírod, a teteje mikor már könyebben és ideje nagyobb súlyra váltani.


25/F

2021. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsétek már el, hogy a könnyebb súly és a több ismétlés szálkásít. CSak az étrend az, amitől szálkásodsz.

Tömegnövelésre sok az ismétlés, pakolj fel több súlyt és nyomass 5-6 ismmétléseket. Naturalban az izom a súlytól nő. ÉS ugyanolyan fontos az étrend és a pihenő.

2021. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kajan mulik nem ezen..
2021. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat
2021. szept. 27. 10:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtom mert lettem lepontozva, 10/10 amit irtam, de amit 2es ir (ugyan az lenyegeben meg amit 3as is es ok felpobtotva xd m1 oke), az is igaz. Pont hogy a gyors tempotol, intenziv edzestol nem birsz tobb, csak keves sulyt, mig tomegelesnel tobb pihivel tobb sulyt birsz. Szvl amit ir jo, kifejtve ezert. Nem a keves sulybol jon a szalkasitas, hanem a szalkasitasbol a kevesebb suly birasa.
2021. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le. Mindenkinek ment a zőld pipa
2021. szept. 29. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!