Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyéb infó az örök fiatalság...

Varlamov kérdése:

Egyéb infó az örök fiatalság pirulájáról a Dheáról? Testépítésben is ismert. Koxnak számít vagy csak kiegészítő?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiegészítő.
2021. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erősíti a férfi kopaszodást sajnos.
2021. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Varlamov, te mindig elkápráztatsz a kérdéseiddel!
2021. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Találtam még róla pár dolgot

[link]

Segít a zsírégetésben és a tiszta izomtömeg növelésben


Vagy csak marketing? :P

2021. szept. 29. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:

"mell-, vastagbél-, tüdő- és gyomorrákot okozhat"

Aha ígéretes....

Használtam,nem mondom hogy hatástalan de azt se hogy egy király cucc.

2021. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak marketing. Hatás szempontjából kb. ugyanaz, mint az ashwaganda vagy a maca gyökér. Amennyiben nem extrém alacsony a természetes tesztoszteron szinted, akkor ezek a szarok semmit nem fognak dobni rajtad. Ezeknek van egy-két jótékony hatása, de a tesztoszteron szintedet ezzel nem fogod tudni boostolni, szóval ha ennyire ez a cél, akkor egyedül a koksz maradt.
2021. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudtam róla semmit, és gyakorin sem volt túl sok infó róla. Gondoltam, pár okosság elhangzik, és ha valaki rákeresne, akkor talál róla valamit :)
2021. szept. 29. 20:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak tapkieg.. kb annyi a hatasa mint a novenyi tesztofokozoknak, a gabanak a macanak meg az osszes ilyesminek. Semmi.
2021. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Kakas here vagy bika here vagy bármilyen here minden nap és még a legkoxosabbakat is odavágod!!
2021. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt.En csináltam egy 3 hónapos kúrát.

Ha 30 alatt vagy,nem sok eredménye van,mert ilyenkor még magas a DHEA d.Majd folyamatosan csökken a kor előrehaladtaval.

Sokkal energikusabb voltam ,kevésbé fáradt,az edzések is jobban mentek +a libidót is emelte.

Azt kiemelném hogy nem csodaszer ez sem.És van aki meg sem érzi.Szval ezt nem úgy kell elképzelni hogy majd elkezdesz nőni mint a barom,vagy dupla libidód lesz.Ezt nem állítja senki.

A legokosabb stratégia ha kipróbálod.Használ akkor jó.Ha nem,akkor nem veszel többet es meg van oldva.

2021. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!