Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermekbe ezek a hatalmas...

Konditermekbe ezek a hatalmas Ogre típusú emberek honnan jönnek elő, esténként?

Figyelt kérdés

Közepes méretű városban lakom, de amióta ide járok 3 éve megfigyeltem ezt trendet.

Napközben egy ráérősebb vállalkozó, vagy ráérősebb egyetemista, vagy esti műszakos melós van lenn.Délután rászabadulnak a teremre az iskolások, melóval végzett háziasszonyok, dolgozó férfiak.

Este már csak dolgozó férfiak, akik meló után edzenek egyet, ez a típus van, és azok akik miatt kiírtam a kérdést.

Ebbe a terembe 10-15 ilyen ember jön, általában esténként, én nem tudom hogy összebeszélnek vagy véletlen, de úgy ahogy ismerik egymást.

Ismertető jelük hogy tele vannak, de nagyon.Nem is titkolják, ott a terem közepén beszélik meg ki melyik kúrán van.hangosak, dobálják a súlyt, hörögnek.Ha 150-160 kg megy a súly bármilyen gyakorlatban odamegy majdnem mindegyik és ordíbálnak, hogy GYERÜNK GÉÉÉZAAA KITUDOD NYOMNI!!

Idegesít engem is, másokat is,de nem emrünk szólni.Tulaj ismerik, mindig pacsiznak ha jönnek be, dumálnak.

Ha tőlünk elvárják hogy rendesen edzünk akkor tőlük miért nem?

Egyszer egy gyerek felhúzott és totál végi nyomta sorozatot elengedte a 120 kg-t felhúzásnál.Kicsit zörgött, tulaj futott be, ez meg mi volt, de mindneki előtt kiabált, mégegyszer ne forduljon elő!

Fekete régi luxuskocsikkal jönnek, néha fél óráig úgy dübörög a zene a parkolóban, hogy a benti zenét elnyomja, nekik nem szól a tulaj ha ott van.

Ilyen emberek honnan jönnek elő?

Pár haverommal járok edzeni, de egyiket se ismerjük még látásból se.

Miért kell ennyire feltűnősködni ha már koxol az ember?

Nálatok is van ez a fajta edzőterembe?

Idegesít titeket is?


2021. okt. 4. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Én a fővárosban járok edzőterembe (a peak-be), és pont az ellenkezőjét figyeltem meg. Még egy olyat sem láttam, aki olyan extrán ki lett volna gyúrva.

Biztos idegesítő lehet, én a helyedben más terem után néznék.

2021. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez a hely sajátossága lehet, mert eddig nem találkoztam ilyennel. Azzal annál többször, hogy a nagyobbak és rutinosabbak segítenek a kezdőknek.
2021. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Ha könyvtárba járnál konditerem helyett, akkor nemcsak több eszed lenne, hanem ilyen őstulkok miatt sem kellene szenvedned. Az intelligencia szexi, a lufitest nem.
2021. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi időt beleölni egy ilyen trollkodásnak szánt, de valójában kínos és szánalomra méltó kérdésbe. Komoly bajok lehetnek otthon...
2021. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is van pár ilyen... Ráadásul semmi kultúrájuk nincs, gondolom azért mennek akkor, mert kevesebben szólnak rájuk.


Nálunk rendszeren van 3-4 ork, aki üvöltve edz, dobálja a súlyokat, az utolsó gyakorlatnál csak úgy elengedi a lábtolót, húzódzkodót, mindent. Hangfalon hallgat valami YouTube videót, abból nézi, mit kell csinálni, miközben ezzel párhuzamosan üvölt a zene. Természetesen pólót nem vesz, gyakran cipőt sem, le sem törli maga után a gépet, csak otthagyja izzadtan, mintha szívességet tenne azzal, hogy hozzáérhetsz a nedveihez. Undorító lények, komolyan. És ezt nem irigységből mondom, nő vagyok.

2021. okt. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok terembe jarnak ilyenek, keresni kell masik helyet, vagy olyan idősávban menni, mikor ezek nincsenek.
2021. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, konjugált vagy lineáris periodizáció lenne megfelelőbb?

GPP megyen jogi egyetem mellett???

2021. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Ogre jelzőt utoljára olyan 70 kilós kezdő koromban használtam, az ilyen 110-130 kilós koxos, de amúgy nem komoly szintű és meglehetősen zsíros hobbigyúrmákokra. Azóta max arra mondom hogy "Ogre" , aki minimum 190 centi és minimum 150 kiló, lehetőleg moderált zsírral.

Na ilyet nem sokat látni !

2021. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Honnan ered az a tévhit, hogy az ogrék este járnak edzeni???
2021. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

9

Milyen tévhit? Most vagyok a teremben és konkrétan itt majomkodnak előttem.

2021. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!