Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodni szeretnék, tudnátok...

Izmosodni szeretnék, tudnátok jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Izmosodni szeretnék, mert jelenleg nagyon vézna vagyok és nem érzem jól magam a bőrömben, nagyon rossz kondícióban vagyok. (47 kg, 162 cm) Szeretnék hasonló testet mint neki van:

[link]

Tudnátok edzéstervet, étrendet ajánlani nekem? Az edzéstervet illetően nagy segítség lenne ha lebontanátok nekem úgy, hogy pl. az első 2 hétben mit, mennyit csináljak, aztán a következő 2 hétben, 1 hónap után stb. Fokozatosan szeretném elkezdeni, hiszen tényleg kezdő vagyok és nem lenne jó túlterhelnem magam, hiszen fontos, hogy élvezzem és sikerélmény is legyen. Tudom, hogy nem kevés idő és munka lesz elérni a célmat, de a motiváció meg van. Annyit hozzátennék még, hogy a tanulmányaim mellett időm és pénzem jelenleg nem igazán van kondiba járni (bár remélem ez idővel változik) ezért első sorban itthon és szabadban végezhető gyakorlatok érdekelnének. Súlyzókra, olcsóbb eszközökre szívesen beruházok ha majd úgy lesz. Várok minden tapasztalatot, javaslatot!



2017. márc. 3. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vannak súlyaid és kellő felszereléseid, akkor olyan terv kell, amivel erősödsz. Pl. Starting strength, Icf 5x5


Ha viszont saját testsúlyos gyakorlatokat akarsz csinálni, akkor csinálj fekvőtámaszokat,húzódzkodásokat,tolódzkodást,guggolást, kézenállást, ilyeneket. Ha már könnyűek, akkor lehet őket nehezíteni.


És az étrend is fontos.

2017. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 dolog van ami fontos izomnövelés szempontjából:Edz minden nap és gondoskodj róla, hogy az izmaidba a legtöbb vért pumpáld a LEGKEVESEBB idő alatt!Egyél annyit mint két ló!Sok cukrot és fehérjét adva a testnek.


Olyan testet ne akarj mint aki a képen van(elég gagyi szerintem).Az ő csontvázszerkezete teljesen más lehet mint a tiéd.Így teljesen más méret jön ki, ha esztétika is szóba kerül.Ja és fölösleges bármilyen program...Az összes csak visszatart, hogy miért!?Mivel az egy alap, lehet te többre/kevesebbre vagy képes.Inkább a tested jelzéseire figyelj és hamarabb eléred a célod...

2017. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!