Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a különbség/ melyik jobb?...

Mi a különbség/ melyik jobb? A bcaa 2.1.1 és a bca 4.1.1

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most nemrég volt egy hasonló kérdés, de ott a trollok szaroztak.

A válasz meg engem is érdekelne, de oda sajnos nem tévedt egyetlen értelmes válaszoló sem.


Kérlek írjátok le melyiket vegyem!


2021. okt. 6. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"A BCAA 2: 1: 1 arányú kiegészítésének további felhasználásának oka az energia növelése és a fáradtság csökkentése. A BCAA-kat közvetlenül az izomrostok használják üzemanyagforrásként. Ez különösen igaz az intenzív testmozgás, például a súlyzós edzés során. Ennél is fontosabb, hogy a BCAA-k hozzájárulnak az edzés során bekövetkező fáradtság csökkentéséhez. Ez a valin testben betöltött szerepére vezethető vissza."


Csak ezért iszom, kalória deficitben. Amúgy nem ér szart se. De majd az okosok leírják.

2021. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom hogy a testben található BCAA-k aránya 2:1:1 ezért ez a legjobb mert így hasznosul a legjobb arányban.Azért szoktak több izoleucint tenni mert az a legolcsóbb ezért spórolnak rajta,tehát aki nem a 2:1:1 arányt használja az átverni akar téged.

De még mindig jobban jársz ha csak elegendő mennyiségű napi proteint viszel be(lb 1,7-8 g/kg) mert ha ez megvan kb semmit nem ér a BCAA és így tudod a legtöbb izmot építeni

2021. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!