Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Karizom növeléshez mondanátok...

Karizom növeléshez mondanátok gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és szeretnék elkezdeni edzeni, kifejezetten testépítés érdekel. Karizmomat szeretném látványosan megnövelni tudom, hogy lányként nehezebb a dolgom de csak nem lehetetlen. Azokat az izmokat szeretném növelni amik úgy látszanak is általában mint pl. karizom, váll, lábat is gondoltam de az nem látszik mindig mert nadrágban vagyok sokszor, hosszúban. Akár gép de főként ilyen fekvőtámasz, pár kilós kézi súlyzós, fitensszparkban levő gépeken való mozgás stb.re gondoltam. Napi szinten vagy ahogy ajánlott. Ajánlhattok még ilyen protein porokat vagy izomnövelő cuccokat is. Nem hajt a tatár, de szeretnék ismét mozogni de úgy hogy már az izmokra hajtok. Nagyon elpuhultam mostanában és nehezemre esik egy nehezebb telepakolt dobozt is emelgetni. Nők akik értek el eredményt ilyen korban, esetleg megosztanátok ti is hogy sikerült?

2021. okt. 9. 04:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
85%

Saját testsúllyal végezhető gyakorlatok karra, mint pl. fekvőtámasz, tolódzkodás, húzódzkodás, egykezes kézi súlyzókkal karhajlítás -ez erő szintedtől függően egyre nagyobb súlyokkal.

Táplálkozásban fehérjedús ételek, zöldségek, gyümölcsök, vitaminok, sok folyadék, főleg víz fogyasztása. Kellő idő pihenésre.

2021. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Köszi.

Konkrétabbat is tudnál írni mint fekvőből mennyi, húzósból mennyit?

2021. okt. 9. 08:32
 3/46 anonim ***** válasza:
77%

Ez attól függ, most milyen az erőszinted. Mennyit bírsz csinálni ezekből a gyakorlatokból?

Én pl 10 fekvőtámasstal kezdtem, tíz tolódzkodás, öt húzódzkodás. Egy hétig ez, azután növelve hetente.

2021. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
37%
Maszti.
2021. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
53%
jó kis troll kérdés így hajnalban
2021. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon durva, hogy valaki hajnalni fél ötkor már ezzel tölti az idejét. Nagyon nem akarok egy olyan életet, ahol ez jelenti számomra az örömforrást, hogy magamat másnak kiadva kérdéseket írogassak ki egy random oldalra :D
2021. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
81%
Felejtsd el az edzést, elég minden lefekvés előtt egy dupla dag fehérje por és seccperc alatt ki leszel pattintva sistah 💪
2021. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

5.nem trollkérdés...mitől lenne az?

nők már nem is edzhetnek beszólás nélkül? mi van itt?O_O

Épp ébren voltam bár már ahogy látom ez is gond...milyen emberek vannak itt...ha nincs értelmes válaszod a kérdésre inkább ne reagálj.

2021. okt. 9. 21:09
 9/46 A kérdező kommentje:

szörnyű hogy simán felpontozták azt aki mondta hogy trollkérdés...

N

2021. okt. 9. 21:10
 10/46 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, ne foglalkozz velük!

Csak kezdj majd bele az edzésbe és hajrá! Meg lesz az eredménye idővel, meg látod! 💪😉

2021. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!