Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan edzős applikáció,...

Van olyan edzős applikáció, ami ingyen van és ér is valamit? (Az ér is valamit-nél arra gondolok hogy egy kicsit például fenéken, combon és karon tudnak formásítani a gyakorlatok amiket mutat, valamint állóképességet tudjanak javítani)

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok mindent vársz el egy alkalmazástól.

Sajnos az van, hogy annak az embernek, aki használja a "kicsit formásítani" kifejezést, annak felesleges bármit is írni, mert az alapvető fogalmakkal sincs tisztában. Engedd el az edzős applikációkat és keress fel egy jó személyi edzőt, mert megtérül. Ha valami miatt ez nem áll módodban, akkor pedig olvasgass tudományos igényű cikkeket edzés és táplálkozás témában. Ha megszerzed az alaptudást, onnan már tudsz építkezni kezdőként. Én is így kezdtem, sokan így kezdik.

2021. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a személyedzőt ajánlom vagy egy barátoddal aki ért hozzá és tudja mit csinál. Aplikációkat próbáltam de csak kisegítésnek volt jó pl futó aplikáció. A többit én személy szerint nem igazán szerettem de lehet van jó is, viszont neked most az elején kéne valaki melléd aki segítsen
2021. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!