Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A street wourkout-osok szednek...

A street wourkout-osok szednek szteroidokat vagy kokszot vagy bármi mást? Illetve ilyen cuccok nélkül is lehet valakinek, nagyon jól kidolgozott/kinéző teste?

Figyelt kérdés

2021. okt. 16. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Haat ez nagyon tag kerdes vagy,hogy is mondjam. Nem csak olyan steroidok vannak amelyiktol nagy/izos leszel. A profi atletak vagy uszok is szoktak cuccolni. Biztos van street workoutos is aki szed, de ok mivel sajat testsulyal edzenek nem tudnak olyan szintu izomtomeget felszedni mint egy testepito. Nekem mindig is tetszett a streetworkout es az izomzatuk is mivel mashogy neznek ki mint egy testepito de vegul megis a testepitesnel maradtam. 1,5 evet foglalkoztam streetworkoutal es brutalis kinezetet tudtam elerni cucc nelkul es mostmar 3 eve foglalkozok testepitessel. Naturalkent is eltudtam erni azt,hogy amikor tukorbenzzek tetszen az amit latok. Na es visszaterve a kerdesedhez biztos ebben a sportagban is jelen van, lehet nem annyira mint a testepitesben es nem abban a mertekben, de minden sportban vannak olyanok akik nem elegszenek meg aval amit naturalkent eltudnak erni es illegalis szerekhez nyulnak. Nehogy valaki felreertsen nem itelem el oket soot.( igy is rengeteg munka van benne es a kockazatokat is vallalni kell)
2021. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznos volt!
2021. okt. 16. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Van aki igen, van aki nem. Személyfüggő😊
2021. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szednék soha semmilyen kétes eredetű és hatású trutyit...
2021. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Hat kinek mi a jo fizikum.. en meg nem lattam olyan street workoutos amire aztmondanam h komoly fizikum bar en testepito korokben mozgok. Biztos van kozulok is olyan aki tol ezt azt
2021. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bárki kokszolhat, egy sakkozó is. Ha kokszos sw fizikumot keresel az pl frank medrano vagy hannibal for king, ha naturált az gödrösi ádám, de ahhoz elég komoly munka szükséges.
2021. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Adamot ismerem szemelyesen. Eros, szalkas meg tudja micsinal, de nekem nagyon vekony.. frank meg hannibal nyilvan nem natur.. foleg hannibal.. de o nem csak sajat sullyal edzett vilag eletebe..

Nemtudom miert kaptam ennyi negativot 🤷‍♂️ Csak mert nekem vekonyak egy testepitohoz kepest.. sok versenyzo haverom van enis 8at nyomok a 130ba nyilvan ahhoz nagyobb izomtomeg kell.. regen enis edzettem sokaig sajat sullyal mig kuzdosportoltam de mar vagy 10 eve csak sullyal.

2021. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát mint irták itt már a pinpongválogatott is szed valamit. Úgyhogy valószínű hogy ez a vonal sem tiszta.

Azér ha valakit látsz romszálkásan és tömeg is van rajta rendesen, nem valószínű, hogy a himbálódzástól, meg a rántottától nőtt akkorára, abban nyugodt lehetsz.

2021. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!