Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ido alatt lesz lathato...

Mennyi ido alatt lesz lathato a valtozas?

Figyelt kérdés

Tavaly november ora lefogytam 25 kg-ot.

Most 172 cm hez 63 kg vagyok.


Zsir mar nincs rajtam, de szeretnek izmosodni.

Jovo hettol kezdek edzoterembe jarni, szemelyi edzovel heti 3x1 orat.



Mennyi ido utan fog lathato az izmosodas, szalkasodas?


Foleg felsotestre szeretnek izmot, es fenekre.


Nem kigyurt akarok lenni, hanem egyszeruen ferfiasan kinezni :)


32/F


2021. okt. 16. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem csak az edzés szükséges hozzá, hanem a megfelelő étrend. De ezt a személyi edződ is elmondja majd.

Ha kitartó vagy, és az étkezésre is oda figyelsz, akkor 1 év után már elkezd látszani a változás.


Az étkezés alatt a minőségi étkezést értem.

2021. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kigyúrt nem is tudnál lenni. Az véletlen nem történik meg, alá kell vetned az életed annak az életmódnak.

3x1 órával csodát ne várj, de pár hónap után már látszódhat, hogy ez az ember azért valamit mozoghat.

Ha felsőtestre szeretnél izmot, hogy gyorsabban nőjön, tolj erős lábnapokat, minél nagyobb izmot dolgoztatsz, annál több tesztoszteront termel a szervezeted, több tesztoszteron = gyorsabb izomnövekedés mindenhol.

2021. okt. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem írtam, de logikus, hogy a legnagyobb izom és a legnagyobb izomcsoport is a derék alatt található*
2021. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, etrendet nekem is kulon kiemelte, hogy odafigyelos.



Hat renelem azert lesz latszatja a dolgoknak...

2021. okt. 16. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Hat helyes etkezesnel mar elso honap utan is fogsz valtozasok latni foleg ha szalkas is vagy,nem hiaba hivjak a kezdo fejlodeseket "newbie gainz-nek". Az elso evben fogsz talan a legtobbet fejlodni ha jol etkezel es az edzesed is jo. Egy testepito.
2021. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom!



Nem vagyok annyira szalkas, a hasamon meg mindig van kis husi, de remelem nyarra meg latszodni fog valami :)

2021. okt. 16. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akarsz kigyúrt lenni, hanem csak férfiasan kinézni akkor szerintem akár 1 év alatt is eléeheted a célod. A kigyúrtsághoz viszont ha úgy állsz hozzá hogy "mikor leszek az?" akkor inkább bele se kezdj, mert úgyis abba fogod hagyni.
2021. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
😖😥
2021. okt. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jó az edzésterv és a kaja és kitartó vagy, 6 hónap alatt is elég látványos átalakulás érhető el főleg mivel alacsonyabb vagy és nem kell annyi izom
2021. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8,87645 hét, 35 óra, 34 perc, 3536 másodperc múlva.
2021. okt. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!