Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anabolikus ablakot edzés után...

Anabolikus ablakot edzés után hogy lehet jobban elnyújtani,hogy jobb és gyorsabb legyen az izomnövekedés?

Figyelt kérdés

Én trükköm az hogy várok egy órát edzés után.Ha már a falat kaparom mert olyan éhes vagyok, egy fél adag kaját eszek, amitől még éhesebb leszek.Ez megpiszkálja az anabolikus hormonokat a testben.majd egy vagy másfél óra után egy tisztességes vacsora.Én azt vettem észre mindig teltebb és erősebb vagyok, ha ezt az étkezési technikát csinálom.

Sajnos nem mindig jön össze, mert sokszor bekajálok először.


2021. okt. 19. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

Minden ablakot be kell csukni edzés után, mert a huzatban könnyű megfázni.


Amúgy meg nincs anabolikus ablak, az egész napi bevitel számít, rendszeresen, hosszú-hosszú heteken, hónapokon, éveken át.

2021. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
Tudod kérdező ez az anabolikus bohóckodás már 2010ben is rémesen ciki volt a shop builderen
2021. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!