Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Anabolikus ablakot edzés után...

Anabolikus ablakot edzés után hogy lehet jobban elnyújtani,hogy jobb és gyorsabb legyen az izomnövekedés?

Figyelt kérdés

Én trükköm az hogy várok egy órát edzés után.Ha már a falat kaparom mert olyan éhes vagyok, egy fél adag kaját eszek, amitől még éhesebb leszek.Ez megpiszkálja az anabolikus hormonokat a testben.majd egy vagy másfél óra után egy tisztességes vacsora.Én azt vettem észre mindig teltebb és erősebb vagyok, ha ezt az étkezési technikát csinálom.

Sajnos nem mindig jön össze, mert sokszor bekajálok először.


2021. okt. 19. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ki kell ékelni, de ha biztosra akarsz mennni akkor be kell dobni kővel az ablakot.
2021. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kézen állva kell hazamenni a kondiból, különben hamar bezáródik. Én ezért edzés közben rázogatom a fehérjés shakert mindig hogy tudják én mennyire komoly tag vagyok.
2021. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én akkorára kigyúrtam magam, hogy az anabolikus ablakon már nem férek be, ezért én inkább az anabolikus kaput használom. Kényelmesebb.
2021. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor gyengébbek kedvéért az anabolikus kapu az az időszak edzés után amikor a tápanyagok fokozottan jobban szívódnak fel,és elősegítik az izomnövelést.

Ezt hogyan lehet jobban nyitva tartani, vagy étkezéssel befolyásolni?

2021. okt. 19. 20:24
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha megkéred anyukádat, hogy fogja a kaput, amíg te besétálsz rajta, az teljesen működőképes.
2021. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy látom, hogy csak te vagy itt "gyengébb". Komolyra fordítva: az anabolikus ablak nem létezik! 😱
2021. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy simán csak leakasztottam. Így sosem tud becsukódni. Amúgy meg vaskapu volt, leadtam a MÉH-be és vettem az árán BCAA-t.
2021. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyél kilincset.Az nyitvatartja.
2021. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet bebaszták egy téglával mikor gyerek voltak. Ezért lettem ektomorf
2021. okt. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fotocellás anabolikus kapu kell. Az csak akkor nyílik ki, ha jön tápanyag. Így nincs feleslegesen tárva-nyitva állandóan.
2021. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!