Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor éri meg leszálkásítani ?

Mikor éri meg leszálkásítani ?

Figyelt kérdés
Tehát először minden izmot ami lehetséges felszedni magamra és utána leadni a felesleget. Vagy nem lehet éveken át tömegelni, muszáj felváltva csinálni a kettőt ?

2021. okt. 24. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Úgy látom, hogy a Tari Ádámos, Borszéki Péteres, Torma Valentinos, anabolikus ablakos, tápkiegészítős kérdések egy kicsit kifulladtak, és most következik a szálkásítós/tömegelős cringe kérdések korszaka.

Mindegy! A lényeg, hogy naturál hobbi szinten a szálkásítás és a tömegelés is alapvetően felesleges, értelmezhetetlen és kicsit nevetséges is. Ezek a fogalmak valójában verseny szinten (főleg nem naturál szinten) értelmezhetők. A naturál hobbi szintet ne misztifikáljuk már ennyire túl, ne gondoljuk már ennyire túl. Naturál hobbistaként ha nincs rajtad felesleg és "egészséges mértékű" a testzsírod, akkor nyugodtan legyél folyamatosan minimális és tartható kalóriatöbbletben (200-250 kalória plusz), mellette pedig edzegess hatékonyan, pihenj sokat, nyújts sokat, kardiózgass, próbálj meg évről évre fejlődni kézzelfogható mértékben, aztán szevasz. Naturál hobbi szinten ennyi elvárás bőven elég magunk felé. Ne gondoljuk már, hogy naturál hobbistaként olyan emberfeletti fizikumokat ki lehet hozni az átlagos genetikánkból. Aki ilyen szinten ennyire túltolja, túltudományoskodja a dolgokat, az számomra elég vicces.

2021. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ezt te tudod csak,akkor szálkásíts amikor már látványosan több zsírt szedtél fel és zavar,rontja a kinézeted.Van akit nagyon kevés zsír zavar mert képtelen lemondani a kockahasról,másokat nem érdekli ha van zsír a hasán.
2021. okt. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt a 200 kcalt amúgy honnan szeditek? Ez pár szem földimogyoró vagy egy minimális kocogás. Ezen múlna a zsírosodás és a fogyás?
2021. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1# el osztozom.Naturálon

Ha egy kicsit is figyelsz menet közben akkor ez teljesen felesleges.

(Kivéve ha vmi extrém hízékony vagy és lötyög mindened miközben alattad az izom.

De ez valóban olyanokra áll akik mindenből egy csomó zsírt csinálnak)

Leginkabb a 90%a normál kategória ugyhogy azzal kell foglalkozni.

Szval visszatérve,viszonylag jol kinező forma hozható úgy is,ha csak egész évben nem eszel egy rakat felesleges xart,de nincsenek szálkák.Uristenem,akkor mi van?A tested utóéget azaz az edzésed utan is,éjszaki is zsirt éget folyamatosan.

A nagy szálkásításnak azért sincs sok értelme,mert sok macera,dehidrataltság,izomvesztés,erővesztés vesződés a vége,ez meg nem éri meg,hogy te cserebe 2,3hónapra,sokkal kisebben, szálkás legyél.Tovább meg ugysem tudod tartani.Sőt mondanám hogy versenyzői szinten sem tartják,mert kimeríti a szervezetet feleslegesen.

Ennek ára van,amit neked kvára senki se fog megfizetni!!

Én megpróbáltam,de csak azért,mert kiváncsi voltam,hogy milyen.Tapasztalatnak jó volt.

Többet soha.Inkább jól akarom magam érezni az év 365 napján.

Sztem Engedd el,ha nem akarsz csalódni,meg köpködni.

2021. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20% tzs fole folos menni naturalon sztem..
2021. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!