Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arginin mennyivel képes a...

Arginin mennyivel képes a természetes növekedési hormon szintet megnövelni, ezáltal elősegíteni hogy keményebben edzek és izmosodjak?

Figyelt kérdés
[link]
2021. okt. 26. 20:24
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
52%
Meg ne vedd ezek kamuk
2021. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Mindig csak arginin, l-karnitin, koffein, tömegnövelő por, fehérje por, BCAA. Vegyél már be a palettába új tápkiegészítőket, te sérült troll, mert ez így már nem elég kreatív.

Megígéred, hogy beveszel újakat?

2021. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia kettes!

Neked mi a baj?

Asszony nemfőzött vacsorát?

Vagy mondjad miújság van ott nálad?

Kérdésre válaszoljál, ha már rákattintottál.

2021. okt. 26. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

De főzött, eszegetem már a finom kis szűzpecsenyét a fűszeres zöldségkörettel. Tudom, hogy neked csak mirelit pizzára van pénzed, úgyhogy nem akarom fájdítani a szíved, csak ha már egyszer megkérdezted, gondoltam válaszolok.

A főkérdésednél is válaszolok. Az a baj, hogy a magadfajta genetikai hulladék akkor sem izmosodna, dianabolt használna. A "kemény edzésről" ne is álmodj, nem vagy rá képes, arginin, l-karnitin, jumbo vagy koffein ide vagy oda. Te úgyis mindig olyan formát fogsz tudni legfeljebb felmutatni, mint egy óvodás kislány, és ez tudom, mennyire frusztráló. Sajnálom, tényleg!

Ebből kifolyólag hanyagold az arginint, helyette nyomjad inkább a kockacukrot. Az izmosodáson nem fog segíteni (azon Isten se tudna segíteni), de legalább finom. Legalább a kedved legyen jó, ha már a tested egy romhalmaz, nemde?

2021. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Semennyivel, viszont a sok arginintől herpeszed lehet :) Lizint használj mellé ha arginint szedsz
2021. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
a herpeszt tényleg kihozza ha van benned :D
2021. okt. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyivel
2021. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
6 pontal noveli a novekedes utemet. Ezt kreatinnal megduplazhatod.. csak vigyazz nehogy l-karnitin is keruljon a keverekbe mert egybol szakad szet a polo
2021. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!