Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy átlagember szerintetek...

Egy átlagember szerintetek milyen erős, ezekben a gyakorlatokban ?

Figyelt kérdés

Guggolás


Felhúzás


Fekvenyomás


Evezés(döntött törzsű)


Fej fölé nyomás


Mondjuk amibe 5 ismétlés megy min.



2021. okt. 27. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy "milyen erős"? Ez mit jelent, hogy érted?

Ti nem tudtok egy kérdés sem megfogalmazni normálisan és érthetően?

2021. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető?
2021. okt. 27. 11:43
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent az átlag ember?
2021. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Guggolás testsúly 70-75%-a körül

Felhúzás testsúly 85%-a körül

Fekvenyomás testsúly 50-55%-a körül

Evezés testsúly 45%-a körül

Vállból nyomás testsúly 35% körül


Átlag kezdő férfi szint, 5 ismétléses sorozattal.

De az átlagember az átlag kezdő kondizó férfinál gyengébb.

2021. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Ez nagyon egyénfüggő, olyan példákat tudnék felhozni. Pl ezelött 4 hónappal nyomtam fekvenyomon padon 120 kiloval itt mar 2 eve edzettem rendszeresen. Odajott egy csavo oriasi darab volt(nem feltetlenul izom) tudjatok az a tipikus nagydarab ember aki akar eletebe soha nem jart terembe de kezfogasnal erzed, hogy milyen ero van benne. Odajott es mondja, hogy most jar eleteben eloszor terembe es, hogy szerintem mennyivel kezdjen. Hat mondom jo alaposan melegitsen be es onnan arrafele fokozatosan menjen felfele. Ledobott 1-1 tarcsat es csinalt 12 ismetlest 100 kiloval(itt azt hittem nem latok jol) utana vissza teszi 120 ra es csinalt 8-at.(itt mar altam hatul de hozza se kellet erjek) Amikor kinyomta a 4-et konnyeden 140-el akkor jottem ra, hogy milyen igaszsagtalan az elet. Aztan a terembe ahova jarok vannak olyanok akik 3 honap utan is 30 kiloval nyomnak. Nem itelem el oket, mert nem ok tehetnek feltetlenul rola, de csak mondom, hogy ilyen dolgok vannak. En is ott altam mogotte es nem jott, hogy elhigyjem de mar reg 1,5 eve kb ebben a terembe voltam es eggyik haverom mondta, hogy kollegaja es tenyleg most jar terembe eloszor addig falun huzodszkodott meg ottani munkakat vegzett. Hat erre mondom, hogy akkor ugy latszik palyat tevesztettem, mert nrkem is azt kene csinalnom:)
2021. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kb. az a reális, amit #4-es írt. Azzal a kitétellel, hogy az átlag kezdő kondizó szerintem pontosan átlag ember. Kevenen vannak, akik "rágyúrnak" a kondizásra, mert cikinek éreznék, hogy mennyivel bírnak.


#5

"Ez nagyon egyénfüggő"


Nem az. Ez semennyire nem emberfüggő. Az átlag az átlag. Pont attól átlag, hogy függetlenítsék az egyéni esetektől. Az, hogy adott ember mennyivel tudja csinálni, na az az emberfüggő. Meg hogy az adott ember hol van az átlaghoz képest.

2021. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Atlag ember? Aki sose edzett? Vagy mi a kerdes?
2021. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi aki normálisan válaszolt. Nyílván olyanra értettem, aki még nem edzett.
2021. okt. 28. 10:13
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván.
2021. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!