Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt ezzel a sport...

Mi történt ezzel a sport kategóriával?Hova tűnt a régi színvonal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szoktam olvasgatni az oldalon egy betegség után kezdtem újra edzeni, és pár hasznos infó érdekelne néha.

Ha valaki kiír egy kérdést, ellepik a trollok. Igazából szinte csak azok írnak.Sok kérdésnél látom hogy a kérdezőt szidják, értitek a trollok szidják a kérdezőt, amiért mert kérdezni egy ilyen oldalon.

Pár éve még ez egy jó fórum volt a sport kategóriában, most meg rossz nézni ami itt megy.

Aki itt van évek óta, mit gondol erről?

Miért alakult ki ez?


2021. okt. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Jelentsétek! Kösz!
2021. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezen mit kell jelenteni?

Talán egyikük vagy a trolloknak?

2021. okt. 27. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Egy kicsit másként látom (én egyébként főleg válaszolgatni szoktam). Kijelenthető, hogy a kérdések átlagszínvonala nagyon alacsony lett. Mi értelme válaszolni, ha a kérdező csak szórakozik, vagy teljesen érdektelen dolgot/hülyeséget kérdez? Persze a válaszadók között is vannak komolytalanok, de szerintem a sok "youtuberes kérdés/hogyan fogyjak le holnapra/hogyan legyek izmos két nap alatt/mit szedjek" már megfeküdte az emberek gyomrát.
2021. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert fa$ágokat kérdeztek.
2021. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Jó meglátásod van. Sajnos ez a témakör kezdi értelmét veszteni.

Naponta ez megy itt:

-Ducibuci vagy ki faxom aki leragadt 2017-nél és annak utálói,tipikus macska egér játék

-Tari Ádámos kérdések és azok utálói

-Étrendkiegészítős kérdések,majd ezeket trollnak minősítik és jelentéktelen válaszokat kap a kérdést kiíró. Bár ezzel nem tudom mi a gond,ha valaki megakarja tudni az adott tápkiegnek milyen hatásai vannak,érdemes e fogyasztani..stb.

-Feltesz valaki magáról egy képet hogy: milyen a formája,erre jön egy csomó fotelben ülő troll aki csak azért is negatív választ ír, ha még a kérdést kiíró formája jó is. (Ugye itt mindenkinek mr.olympia testtel kell rendelkeznie)

-Béci nevű troll aki orvosilag növekedési hormont kap (sok hülye meg elhiszi) és neki a kokszos válaszai

-Ilyen olyan amolyan értelmetlen lepontozások,majd emiatt hisztizés


Szóval ide már nem érdemes kérdést feltenni, sem pedig választ adni, mert ugy is beléd kötnek,vagy pedig trollnak leszel elkönyvelve...

2021. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek jórészével én is találkoztam.

Érdekes volt olvasni ezeket a kérdéseket és válaszokat.

Csak azt nem értem, hogy sokszor normális kérdésre, miért kezdenek el trollkodni a kérdezővel.

2021. okt. 27. 21:21
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert sok iskolában már folyik az online oktatás, nagyon ráérnek a 12 évesek :D
2021. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!