Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hova kell beilleszteni a...

Hova kell beilleszteni a csuklya edzését, ha húzó-toló felosztásban edzek, és milyen gyakorlat a leghatékonyabb rá?

Figyelt kérdés
Logikusnak tűnik, hogy a toló közé menjen, viszont ott egyébként is három nagy izom csoport van, amitől alapból hosszú és fárasztó az edzés. Esetleg váll gyakorlatok edzik a csuklyát is?

#izom #váll #csuklya #Toló izmok #Nyomó izmok
2021. okt. 29. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én húzó napra tenném. A leghatékonyabb szerintem a vállvonogatás.

Alapból pedig rengeteg gyakorlatnál kap terhelést, hol kisebbet, hol nagyobbat. Pl mellről nyomás, húzódzkodás, evezés, felhúzás közben elég sokat, de más gyakorlatoknál is.

2021. okt. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért akarod toló napra tenni miközben a háton van és legjobban hátgyakorlatok dolgozzák?Egyértelműen húzó napra illik,én is ott edzem(inkább összetett gyakorlatokkal)
2021. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne tolo? Mikor huzo mozdulat? 😀 en nem pplezek de vall ele rakom altalaba. Vagy hat utan.

Nemart olealemeles ele betenni.. ugy jobban dolgozik majd a vallad. Sokat at tud venni a csukja... de ha elotte lefarasztod jobban dolgozol csak vallbol. Am nemkell tulcifrazni. 4-5 sorozat vallvonogatas azt szevasz. Ruddal vagy egykezessel. Ami bejon

2021. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Meg am milyen 3 nagy izomcsoport van tolo edzesen? 😀 a mell nagynak szamit de a vall meg a tricepsz nemigazan. Sztem egy huzo edzes brutalabb. Felhuzasok, lehuzasok, evezesek bicepsz..
2021. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én végzek minden mást, mégsem nőtt tőle a csuklyám egyáltalán. A többihez képest nagy elmaradásban van.
2021. okt. 30. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi minden mast? 🤔 hat csukjazz heti 2x ha olyan gazos 🤷‍♂️
2021. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel feljebb írták, hogy más izmok edzése közben is kap terhelést. Nos nekem ezek szerint nem, mert minden más izom (értsd: mell, hát, váll, kar) megfelelő, de csuklya semmi. Úgyhogy nyilván fogok külön edzeni rá. Viszont mégegyszer leírom, arra reagáltam, hogy nekem a többi izom edzése során nem fejlődött.
2021. okt. 30. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Van az ugy.. eszrevetted mostmar eddz ra kulon 🤷‍♂️ Nekem alapbol is fejlodott, de mar kulon is edzek ra mert bejon. Mindenki mas.. van akinek oldalemelestol meg evezestol brutal hatso valla lesz van aki meg hiaba edz ra 2 kulon gyakorlattal is 🤷‍♂️
2021. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!