Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyáshoz heti 5 alkalommal...

Fogyáshoz heti 5 alkalommal kardioedzesnek 50-55 perc bicajozas eleg?

Figyelt kérdés
Vagy inkabb felvaltva kene eliptikus trener meg masfajta mozgas kardio gyanant? Melle termeszetesen van sulyzos edzes is

2021. nov. 2. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

A kalóriadeficiten fog múlni, ezáltal a diétádon. Ha nem vagy kalóriadeficitben, akkor biciklizhetsz te napi 2 órát is, elliptikus trénerezhetsz te napi 3 órát is, nem fogsz fogyni. A matekon múlik minden, nem a femina.hu-ról szedett baromságokon.

Ha nem tudod, mit jelent a KALÓRIADEFICIT szó, akkor nézz/olvass utána, ugyanis amíg nem vagy tisztában a fogalmakkal, addig a fogyásod maximum a véletlen műve lesz.

2021. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a deficit egyertelmu ... de a mozgas fajta nem ... ezert csak arra iranyult a kerdes
2021. nov. 2. 10:52
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A kaján múlik. Ha nem is mozogsz semmit de kalória deficitben vagy, fogyni fogsz. Biciklizés is sok kalóriát éget úgyhogy nyilván csak segít valamit de a KAJÁN múlik a folog
2021. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban a kaján múlik a 80%-a. (Fogytam már 40 kilót fekvéssel, szóval tudom.)


Annyi, hogy zöldséget, meg húst kell kajálni, minél kevesebb vacakkal (köret, öntet, desszert, stb). Ha éhséget érzel, akkor nem jó az étrend.

2021. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

"Fogyáshoz heti 5 alkalommal kardioedzesnek 50-55 perc bicajozas eleg?"

Ha kalóriadeficitben vagy, akkor igen, ha nem, akkor nem. Nem a mozgásfajtán múlik

2021. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én 130 kilóról fogytam most kb. 70-75-re.

Diétáztam, 1500-1600 kalóriát ettem, és heti 5 nap ellipsziseztem kb. 40-45 percet (egy sorozatrészt...). Aztán váltva csináltam az ellipszist és a szobabiciklit.

Nem vettem észre különbséget a két mozgásforma és a fogyás relációjában. Mindkettőt szeretem csinálni, az ellipszist kicsit jobban.

Szóval teljesen mindegy. Fenntartható étrend, plusz a mozgás az csak rásegít, illetve az egészségedért nagyon sokat teszel vele. Szerintem jobb a változatosabb mozgás, a testednek, az egészségednek, de a fogyás szempontjából mindegy.

2021. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%

Szerinted Robert MacCready le tudná lőni Conrad Kellogot egy épületben zajló tűzharc során?

(CQB-ra, azaz Close Quarters Battlera gondolok)


Kellogg fegyere a jól bevált .44-es Magnumja, valamint egy Kabar combat knife.


MacCready pedig hátrahagyná szokásos mesterlövészpuskáját (CQB-hoz nem praktikus, csak hátráltat) és egy Glock 34-essel, illetve egy első világháborús Trench knife-val felvértezve támadna Kellogra.


Mindketten alapszinten képzettek a hand to hand combatban is, így lehet végül úgy dőlne el a dog.

Ki nyerne?

2021. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 óra bringázás, ha keményen nyomod, az 700 kcal. De ehhez rutinos bringásnak kell lenned, aki bírja anaerob határon az egy órát.


Persze nem érdemes azonnal nekiugrani, az első 15 percben lazábban érdemes tekerni és végén is érdemes lazábbra venni.


A végén kijön, hogy nem rutinos bringásként 1 óra alatt csak 400 kcal körül lesz a fogyasztásod. Ha csak 50-55 perced van, akkor inkább menj ki futni.

Ráadásul most jön a tél, el kellene költened 100e forintot ruhákra, ha tekerni akarsz.

2021. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szobabiciklire gondoltam
2021. nov. 4. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!