Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Így mennyire problémás az...

Így mennyire problémás az edzés? Befolyásol valamit?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk csinálok 1-2 gyakorlatot, és kb 1 óra múlva fejezném be az edzés hátralévő részét ?


Azért lenne erre szükség, mert azokat a gyakorlatokat nem tudom máshol megcsinálni.



2021. nov. 15. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
És kétszer fogsz bemelegíteni? Vagy egyszer se?
2021. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja kétszer, most ez van.
2021. nov. 15. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleg problemas.. en nemcsinalnam. Nemigazan ertem mirol van szo, de ha jolertem 2 helyen edzel.. vhol elkezded aztan mashol befejezed? Nem lehet egyiknap ezt masiknap meg azt?
2021. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ott kezdeném, aztán befejezném csak ennyi idő míg egyik helyről a másikra érek.

Az a baj, hogy az a 2 gyakorlat nem lenne elég egy egész edzésnek.

2021. nov. 15. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Ennek azért nincs értelme, mert gyúrásról van szó. Ha más sport lenne, ahol az ilyesmi (ésszerűen megoldva) még bele is férhetne, akkor azt mondanám, hogy oké, de a gyúrásnál ez baromság.

Nekem street workoutosként voln olyan, hogy a tervem szerint egy edzés alatt kellett volna gyakorolnom a támaszmérleget és a kézenállást, de az idő hiánya miatt csak a támaszmérlegre volt lehetőségem, úgyhogy a kézenállásra csak pár óra múlva tudtam időt szentelni, szóval újra átöltöztem, újra bemelegítettem és nekiálltam. De én ezt megtehetem, nekem ez relatív semmit nem befolyásol, mert nekem nem a hipertrófia a lényeg, ugyanis én nem testépítő vagyok. A testépítőknek (gyúrosoknak) az egyetlen céljuk az izomtömeg növelése, amit csak úgy tudnak elérni, ha az edzésen hipertrófiát érnek el, ezzel stimulálva az izmaikat arra, hogy fejlődjenek. Na most te kizárt, hogy ezt a hipertrófiát, ezt a stimulst meg tudd adni az izomzatodnak úgy, hogy délben csinálsz egy-két gyakorlatot, aztán abbahagyod, majd kettőkor megint megfogod a súlyzókat és csinálsz még három gyakorlatot. Ennek sok eredménye nem lesz még akkor se, ha az étrended tökéletes.

2021. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit ki nem találnak egyesek... Amúgy szerintem sincs értelme.
2021. nov. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!